Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálatra...

Terheléses cukorvizsgálatra vihetek citromlevet is vagy csak sima citromot engednek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk citromot nem lehet vinni. Én nem tudtam, és jól lecsesztek, hogy mit képzelek, ez egy labor és itt nem pancsolhatnak ilyesmivel, csak citromlevet lehet vinni. Azért nagy kegyesen belefacsarták, de jobb ha csak levet viszel, nehogy te is így járj.
2018. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Talán azért m egy mezei kismamának ezt baromira nem engedik meg! Nem vihetsz semmit és vsak azt ihatod amit ott adnak. Nem utána kérnek nálunk pl vizeletet hanem vagy viszel reggelit, vagy ott helyben az első vervetel előtt produkaljni kell. Neked lehet ezt megengedték mivel ott dolgozó vagy de másnak ezt kb sose. Nem lehet h emiatt pontoztek le?
2018. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmit sem engedtek. Vérvétel, ha az ok.megiszod ott helyben a cukros lötyit, előttük. Kimész a váróba majd pisilhetsz és leadod.
2018. aug. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

#12 számomra inkább ez a vasszigor érdekes, amit ti meséltek.

Mert mi mindig javasoljuk az otthon feloldást is, ha valaki előre érdeklődik. Egyrészt mert ott helyben néha 10 percbe is beletelik mire rendesen feloldódik a csapvízben, addig meg egy kolléga kiesik,a sor meg nem halad. Plusz a kismama is előbb juthat rendes reggelihez ha ezzel sem húzzuk az időt.


Nem is kell előttem meginni. Mindig elmondom, hogy kint igya meg, amilyen gyorsan lehet és utána nézzen rá az órára, aztán megfelelő időben soronkívül jöjjön be a megfelelő időben. És ha kihányja akkor azonnal szóljon... na ez is érdekes. Mert ilyenkor tilos aznap újra kezdeni, valaki meg írta, hogy újra megitatják vele. Ez meg döbbenetes.


Jójó, más helyek, más szokások de kiborító, hogy valahol fogyatékosnak nézik az embert és nézik, ahogy iszik. Mintha magától nem tudná meginni... :)


Na mindegy. Akkor javaslom mindenki inkább érdeklődjön ott, ahol meg fogják szúrni. Nehogy, aztán valami vén vaskalapossal találkozzon, aki csak szintén az eü dolgozók rossz hírét erősíti..

2018. aug. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ilyen indulatokat generált ez a kérdés.

Megvolt a vérvétel. Megkérdeztem, hogy citromot terheltek-e bele, és a nővérke nagyon kedvesen válaszolt, hogy természetesen, nagyon sok kismama hoz magával és semmi gondot nem jelentett. Elkészítette nekem a cukros vizet, és mondta hogy nyugodtan csavarjam bele a citromot, amennyit szeretnék.

Vizeletet otthonról vittem magammal. 😉

2018. aug. 27. 08:42
 16/16 anonim ***** válasza:
14, 12s vagyok. Hat elhiszem h máshol másképp van de a legtöbb helyen meg csak hallani se akarnak a náluk protokoll szeru dolgoktól kicsit is eltávolodni. Nálunk nézik de a legtöbb ismerősöm más kórházban szinten kap egy 2decis poharat amiben jó esetben csak kevés marad az alján amit kikanalaztatnak.... na az igazán finom... de jó ha legalább mar valahol másképp működik hátha egyszer ide is eljut ez a dolog. Bár én kaptam bele citromot de sogornom nem. És leültették kint h na most akkor maradjon itt kismama és várjon két órát aztán jöjjön a sor elejére. Na ebben mindenhol egyetértés van. Ezért lehetett h lepontoztak m a legtöbb helyen Sztem ahogy írtad vas kalapos szigor van a rendszerben, ahol a kismama le van tojva. Én is mindig azt javaslom h mivel meg a nővérek és a vervetelt végzők között sincs egyetértés kérdezze meg attól aki veszi a bért. Elsőre meg kortyolni se engedtek vizet, másodjára egy pár korty engedélyezett volt. Szóval nem értem...
2018. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!