Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyat akinek ajakhasa...

Ismertek olyat akinek ajakhasadékkal született a babája? Mikor derült ki, hogy ilyen probléma van a babával?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok, kötelező vizsgálatokon minden rendben volt, durva magzati eltérés nem látható sehol. 28 és 30 hetesen voltunk babamozin. A 28 hetes fotó szép a baba, a 30 hetesen elég furcsa főként a szája. Elég torz az egész kép, félek nincs e valami baja.

Nem orvos végezte, csak szonográfus, ő is jelezte volna ha baj van vele?


2018. aug. 30. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányom egyik ovis csoporttársa született így, nem tudom mikor derült ki, csak hogy pár hónapos korában megműtötték. Kicsit látszik neki csak a heg
2018. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akiről tudok, ők a 12. heti UH-n tudták meg az ajakhasadékot.
2018. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondták volna neked ha van ilyen problémája, valamelyik uh-n nézik, ez rá is van írva a papírra, a 3d néha nagyon hülye képet ad, ebből nem indulnék ki.
2018. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknél 26. héten derült ki babamozi során.

ire megszületett, már le volt rendezve az időpont a műtétre. már 2 évesen is olyan volt a kislány, mintha soha nem lett volna semmi gondja.


Ha magzati eltérés nem látható, akkor nincs. Szerintem a szonográfus is észrevette volna, ha baj van, bár ezt nem tudom, a mi kórházunkban kizárólag orvosok végeznek ultrahangot.

2018. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!