Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Rajtam nem...

22 hetes vagyok. Rajtam nem létszik hogy kismama lennék, nincs kerek hasam és ezen már annyit rágódtam. Miért? Minden nap mozog, lehet nem nő rendesen, azért nem nő a pocim? A 19. hetes uh-on minden ok volt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok függ attól, hogy milyen magas vagy...

én 165 centi vagyok, kis pocival indultam a terhességnek, de hiába van alatta kockás hasizom (megfeszítve még mindig! látszik) ma reggel éhgyomorra 99 centit mértem 18 hetesen. Ha jól számolom, 18+4 lehetek, bár a dokim azt mondta, hagyjuk a napokat a fenébe:)

Szóval engem meg amiatt nézegetnek, hogy mitől ekkora a hasam, kapom a megjegyzéseket, hogy ekkorával mentek szülni, és biztos-e hogy csak egy gyerek van, és úúúúristen, mekkora lehet.

Már nagyon elegem van:)

Szerintem ne vedd figyelembe a megjegyzéseket ha vannak, ha az Uh rendben és a doki szerint rendben, akkor rendben:)

Csak hogy tudj róla, mi, nagy hasú kismamák meg inkább kisebbet szeretnénk, egyrészt mert sokkal bálnábbnak érezzük így magunkat, másrészt azon filózunk hogy mit csináltunk rosszul (nem eszem sokat, 4 kilót híztam eddig...) harmadrészt tényleg hasonlít egy kisebb balettelőadáshoz, mire fölveszem ami leesett a földre:)

Hátulról még nekem is van derekam, egyszerűen a pocak nagy, talán kicsi a hasi részem ("rövid" vagy mi.)

Nagyon sokféle alkatú kismama van,szerintem nyugodj meg:)

Boldog babázást:)

2010. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ui: azt mondják, a vékoyabbak hamarabb megérzik a magzatmozgást, én a nagy has ellenére a 16. héttől határozottan érzem hogy rúg, mostanra pedig már elég nagyokat és olyan váratlanul, hogy a múltkor félbehagytam egy mondatot és csak néztem (aztán persze vigyorgok mint a tejbetök, de már eszembe jutott, hogy talán máris negyvenötös lába van.)

Úgyhogy még ez sem mérvadó, és én már lassan semmire sem adok, ami a többség szerint illendő vagy szokás vagy "többiek így csinálják".

2010. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tőlem is mindenki azt kérdezi, hogy biztos nem ikrek-e, meg hogy jézusom, mekkora a hasam... és még csak 23 hetes:)))

nyugi, nőni fog egyszer csak, mint a gomba;)

2010. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En is a nagyhasuak taborat gyarapitom (3 honaposan mar minimum 5 honaposnak neztek :( es a vegen egyszerübb volt atugrani, mint megkerülni,mert csak egy nagy has voltam). Amig te azon aggodsz, hogy megefelelöen nö-e odabennt a picur, engem a vizfejüsegen keresztül a cukorbetegsegig mindennel ilyesztegettek, hogy vajon miert lehet ekkora a hasam. Hidd el ez sem jobb.

Szoval aggodni mindig van miert, de ha a vizsgalatok szerint minden oke akkor nem kell parazni. Nyugi.

2010. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Biztos hogy rendben fejlődik a kisbabád, ha eddig a genetikai uh-kon mindent rendben találtak.

Kinézetileg se törődj vele, lesz még nagyobb is, alig fogsz majd levegőt kapni, feküdni stb. örülj neki hogy még nem nagy.


37 km

2010. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!