Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van mindenki kiakadva...

Miért van mindenki kiakadva azon hogy terhes vagyok? 25N

Figyelt kérdés
Szüleim, tesóm, barátnőim mindenki. Amikor megkérte a kezem a párom már akkor furán néztek rám. Nem örültek neki. Németországban élünk a párommal, ő török. De nagyon szeretjük egymást én nem tudom mi baja van mindenkinek.
2018. szept. 3. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet,hogy azért,mert török?
2018. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%
Nem azért vannak kiakadva, mert terhes vagy, hanem azért, mert egy törökkel álltál össze.
2018. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked eddig le sem esett? Hiszen te magad mondtad, hogy már akkor is furán néztek rád, amikor megkérte a kezedet. A gondjuk az, hogy török. Semmi más.
2018. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Megkérte a kezed, vagy már a férjed is. Ha igen, akkor nem értem, kérdezd meg tőlük.
2018. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És miért baj az ha török?
2018. szept. 3. 14:16
 6/11 Zoequeen ***** válasza:
21%
Az enyém albán és jó választás!!!! Az csak mese amit a Muzulmánokról terjesztenek hogy vernek mert rosszul bannak veled!!!! Baratnöm is egy török fiuval van együtt és ugy hordoza a tenyeren mint egy hercegnöt! Ha szereted ne erdekeljen mit mondanak te tudod hogy ö milyen es kesz!!!! Én is most terhes vagyok a paromtol de senkinek semmi baja mert mindnenk tudja h magyar ferfi között is van ugyanannyk rossz meg jo!!!!
2018. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért baj, mert nem magyar. Az én férjem német és mondták már nekem is a szüleim, hogy ők jobban szerették volna, ha magyar férfihez megyek hozzá, akivel tudnak társalogni és nem csak mutogatni. 8 év után is megjegyzik néha, hogy bárcsak magyar lenne a férjem és megkérdezik, hogy nem bántam-e meg. Külföldivel házasodva meg még jobban csökkent az esélye annak, hogy találsz egy magyar fiút és hazaköltözöl. Gyerek esetén, meg tudják jól, hogy a magyar lesz az utolsó nyelv, amit majd megtanul a gyerek.

Amúgy meg felnőtt nő vagy, leülsz velük és megbeszélitek a gondjaitokat.

2018. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zoequeen ***** válasza:
22%
Ez hülyeseg 7.-es nekem van egy lengyel baratnöm aki olasz pasivsl vsn együtt es tudja a lengyelt olaszt es a nemetett is!!!
2018. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

És ennek mi köze van ahhoz, amit én írtam? Arra célzol, hogy majd a külföldi pár is megtanulja a nyelvet? Álomvilágban élsz akkor. 1. Nem megy mindenkinek gördülékenyen a nyelvtanulás. 2. Nincs mindenkinek munka mellett ideje még egy nyelvet is tanulni.

Szép és jó dolog, hogy a párod megtanulja a családod nyelvét, de ez nem elvárható és nem is követelhető.

2018. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 babyboom567 ***** válasza:
84%

Ismertem egy lányt,török az apja,az anyja magyar.Az apja itt járt egyetemre aztán visszament a hazájába.Sokszor jött látogatni a lányát, annak ellenére,hogy kint volt új családja,gyerekei.Mindig hozott ajándékokat, fényképeket a kinti életéről,egy csomót skypolnak.

Kérdeztem a lányt,hogy hányszor volt kint az apjánál, mikor találkozott a testvéreivel,és mondta,hogy sosem,és nem is fog kimenni,mert még az állatoknak is több joguk van kint mint a nőknek, valószínűleg sosem engednék vissza és hozzáadnák valakihez.(a testvére sem utazhatnak ide)

Én nagyon félnék,hogy elviszi a gyerekem és soha többet nem látnám.(ezért nem volt sosem külföldi pasim)

2018. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!