Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van mindenki kiakadva...

Miért van mindenki kiakadva azon hogy terhes vagyok? 25N

Figyelt kérdés
Szüleim, tesóm, barátnőim mindenki. Amikor megkérte a kezem a párom már akkor furán néztek rám. Nem örültek neki. Németországban élünk a párommal, ő török. De nagyon szeretjük egymást én nem tudom mi baja van mindenkinek.
2018. szept. 3. 14:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Angliában élek, az itteni legjobb barátnőm férje török.

Viszont ő már 20 éve itt él, tehát teljesen nyugat-európais. Ő nem muszlim, mondom, mintha teljesen európai férfi lenne.

Így nem lehet általánosítani, de ugye akik otthon élnek és nem ismernek törököt, ezt nem tudják. kérdező gondolom ez szüleid baja ez is, félnek nehogy az a fajta legyen, aki elviszi majd a gyerekedet. Mert azért van rá bőven példa.

2018. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!