Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy Lány, Igazak lehetnek...

Fiú vagy Lány, Igazak lehetnek a jelek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék kérni hogy ezek a jelek mennyire lehetnek igazak, vagy meg lehet cafolni őket?


Párom 5. Hétben van és olvastam olyanokat és hallottam is hogy ha mondjuk korai terhesség alatt mint pl párom kegyetlenul megszenved már , hányinger hányás is elmult napban megérkezett akkor vszeg kislányunk lesz ? Ha meg mondjuk nincs fájás vagy csak enyhébb akkor kisfiú? Párom kegyetlen rosszullét gyötri, igaz hogy első terhesség ,31 éves és vékony testalkat , 160cm 42kg :)



2018. szept. 6. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Józan paraszti ésszel, szerinted???
2018. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Elő terhességemnél nagyon rosszul voltam, fiam lett.

Most úton a második, vele is rosszul voltam de nem annyira, és nem olyan sokáig mint a fiammal, egyenlőre nem tudjuk a nemét.

2018. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden "jel" butaság.


Régen nem volt uh, meg kromoszóma vizsgálat, ami megmondta volna a születendő baba nemét. De ettől még régen is érdekelte volna a nőket, hogy fiú vagy lány. Ezért próbáltak mindenféle népi megfigyeléseket tenni. Pont 50% van rá, hogy bejön.


Az általad említett példa tudományos magyarázata, pedig, az hogy emberek vagyunk nem gépek. A rohamosan növekedő béta-hcg-t (terhességi hormon) nem mindenki viseli jól. Sőt ugyanazon nő más-más terhesség esetén is lehet eltérő a reakció. A baba nemével semmilyen módon nem függ össze. Sem ez, sem hogy milyen ételt kíván, sem a has későbbi formája.

2018. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
31 voltam én is. Se hányás se hányinger se semmi és kislány lett 😊
2018. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

Erre én is kíváncsi leszek,ha már lehet tudni,fiú vagy lány lesz.Én sem tudom,mennyire jönnek be,amit írnak fiú és lány terhességről.

A megérzésem az,hogy lány lesz.

A megérzés után már én is elkezdtem olvasgatni,mi jellemzőbb tünet a lány és fiú terhességnél. A tüneteim alapján is úgy gondolom,lány lesz.

Én is az elejétől kezdve nagyon nehezen viselem a terhességet,rosszul vagyok.Sós és savanyú ételeket egyáltalán nem kívánom,ez is sokmindenkinek lány terhességnél volt így,és a pattanásos bőr is,ami szintén fennáll.

Én hamarosan lehet,hogy megtudom ha a következő genetikai ultrahangon látni lehet már.

Boldog babavárást nektek is!

Ha tudni fogom már,írok,hogy bejött-e a megérzésem.

2018. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Semmi összefüggés sincs. Felesleges ezen agyalni.
2018. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, en is nagyon kiváncsi vagyok már :) kiváncsi vagyok azért kinél jottek be a megérzések. =)
2018. szept. 6. 10:42
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettővel szenvedtem kegyetlenül az első trimeszterben, aztán a 16. hétig még hánytam egyet néha a semmiből. Első lány lett, második fiú lesz.
2018. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
8-as vagyok, viszont a megérzésem mindkettőnél bejött :)
2018. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Az 5. héttől kb. a 12.ig borzasztó rosszul voltam és kisfiam lesz :) most töltöttem a 34. hetet. Viszont az első pillanattól éreztem, sőt biztos voltam benne, hogy fiú (bár az is igaz hogy nagyon fiút szerettünk volna, ez is biztos hogy benne volt). Amúgy vannak tipikus fiús tüneteim, sok húst és sós ételt eszem, csúcsosan nő a hasam. De ezek csak a második trimeszterben jelentkeztek, mert az elsőben mindentől rosszul voltam.
2018. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!