Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Unatkozom.

Mit csináljak? Unatkozom.

Figyelt kérdés
már minden házimunka kész,föztem, takaritottam vasaltam stb.. olvasni nem szeretek, nagy takaritás kész, a babaszobát már 4x átpakoltam, 36 hetes vagyok, az idö rossz, de ugy se sétálhatok veszélyeztetett vagyok, még ablakot pucolni se lehet ebben az idöben, az összes dvd-t már 200x láttam.
2010. jún. 22. 13:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
na én is olvastam a szüléstörténeteket, nagyon sokat a www.anyaleszek.hu-n.
2010. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Olvastam szülés történeteket, meg már mindent itt a neten, igazábol érdekes, de ugy sincs két egyforma szülés,. mindek terheljem magam? egyenlöre még nem félek a szüléstöl, elég lesz ha majd ott leszek..
2010. jún. 22. 14:05
 13/18 anonim ***** válasza:
aludj,pihenj,mert egy ideig nem lesz rá módod.olvass sokat,találkozz a barátaiddal.én az alvást hiányolom.
2010. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olvass! Kikapcsol és szórakoztató, ha jó a könyv!
2010. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Régen nagyon szerettem olvasni, de mostanában nem. nem tudom miért van ez..na végül is megvolt a manikür, pedikür, hajmosás.. elmegy azért az idö.:)))
2010. jún. 22. 16:13
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz puzzlézni hétvégén vegyetek a pároddal egy 1000 darabosat:)! Én imádok görnyedni felette:) ÉS engem nagyon leköt!

23 heteske

2010. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

azt is nagyon szeretek, de most vettünk egy uj gobleint, legalább kicsit kimozdultam. holnap meg uh:))))

nagyon köszi a tanácsokat, elment ez a nap is:)

2010. jún. 22. 18:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért irtam hogy ne olvasson szüléstörténeteket,mert vannak közötte "érdekesek",meg eltúlzottak,meg egész más ha az ember ott van és csinálja,mintha valaki másét olvassa,minek szorongani miatta mi leehet esetleg,az övé egy ugyis teljesen uj történet lesz.
2010. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!