Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha később fognat a gyerek nem...

Ha később fognat a gyerek nem középidőben, akkor a 12 hetes Uh-n már látszik, hogy kisebb mint a kiirt hétnek megfelelő méret?

Figyelt kérdés
Minden méret pontos nekem talán még pár nappal nagyobb is mint a 12 hetes méretek. Akkor minden oké?
2018. szept. 13. 07:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem később fogant, tudtam is, mert nem 28 naposak voltak a ciklusaim. Elsőnél 32, másodiknál 35-36. Már a legelső uh-n is pont ennyivel voltak kisebbek, az elsőnél 7 hetesen mentem és 6+3-nak felelt meg, másodiknál 8 hetesen és pont 7 hetes volt. 12 hetes uh-n is kb ugyanennyi volt a különbség, átírták a szülés várható időpontját és kész.
2018. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!