Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+6 hetes terhesen 9,4 mm...

6+6 hetes terhesen 9,4 mm petezsák üresen! Van remény?

Figyelt kérdés
A dokim egyáltalán nem ijesztett rám, annyit mondott szép szabályos petezsák. Mikor mentem már az egész netet elolvastam és már szívhangra számítottam. Kérdeztem, hogy ez nem probléma e, azt mondta még ne örüljek ne is szomorkodjak, jövő héten megnéz egy másik rendelőben ahol sokkal jobb az uh gép, és ha akkor is üres az már baj. Én azt érzem már így sincs remény és csak nyugtatni akart. Valakinek lett ilyen vagy hasonló adatokkal egészséges terhessége?

2018. szept. 19. 08:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az en dokim csak a 7. Hettol fogad terhesen, mert annyira gaz a gepe ( bar ezt be nem vallana), hogy csak akkor latja rendesen. Ezert en mindket terhessegemnel betoltott 6.heten 4d uh rendelobe elmentem sima uh-ra es ott szepen latszodott a szivhang is!
2018. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre jár, túl vagyok a missed ab-on. Mindenkinek sok kitartást a hasonló helyzetek feldolgozásához, csak előre!!!
2018. okt. 2. 17:20
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező! Fel a fejjel, a következő sikerül :)
2018. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!