Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetesen 10kg hizás sok?

35hetesen 10kg hizás sok?

Figyelt kérdés

35hetes vagyok plusz 10kg nál jarok 53kg voltam most 63kg nál tartok szerintem csak hasra hizok mert a combom es a karom is ugynaolyan vekony mint terhesség előtt,viszont a pocakom sem nagy 93cm a kerülete

A védőnő dietaztattni akar szerinte ez rengeteg hizás

Mennyi a normális hizás valaki tudja?


2018. szept. 1. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ennyit, 9,8 kilónál tartottam 35 hetesen, nem mondta egy szóval sem se az orvos se a védőnő, hogy sok lenne. Csak a pocakom van, nekem sem óriási. A genetikus a 32. héten mondta is hogy kivételesen csinos kismama vagyok. A diéta szóba sem jött sehol!!! Egyáltalán nem tartom soknak!


36hkm

2018. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok! 12 kg-t híztam összesen, ami normális. Kb. ennyi idősen én is ennyi hízásnál tartottam. Utána már inkább a vizesedés miatt jött fel 2 kg. Nekem sem volt hatalmas pocakom. 98 cm volt a kerülete, amikor szülni mentem. A kislányom 38. héten, 3170g-mal született meg.

Utána azonnal lement 7-8 kg; a maradékból még 2 van rajtam. Most 7 hetes a kislányom és simán felhúzhatom a régi testhezálló ruháimat. Ha nincs velem a babám, senki meg nem mondja, hogy nem rég szültem. 49 kg-val kezdtem a terhességet.

2018. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Ha még 2-3 kg-ot hízol is simán a normális hízás kategóriába esel.
2018. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
13 kg-ot híztam összesen, de 28 hetesen már 9 kg-nál jártam. Én direkt kérdezgettem a védőnőt, aki szerint ez teljesen rendben volt. Ja, és én 65-ről híztam 78-ra, 4 kg maradt rajtam (19 napja szültem.)
2018. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel vékony vagy alapvetően egyáltalán nem sok. Én 15 kilót híztam a 30.hétig, de mivel nagyon kevésről indultam se a védőnő, se a doki nem szólt. Direkt rá is kérdeztem, hogy ne diétázzak-e kicsit, mindkettő azt mondta, hogy ne. 25 kiló jött fel, aminek 5 hét után nyoma se volt - vizesedés volt meg persze a baba:). A 35.héten 10 kiló plussz kiváló, ne foglalkozz a védőnővel!
2018. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyaltalan nem sok hizas, teljesen normalis.

En vekony vagyok es magas, 30 hetesen jarok 8 kilonal. Hasonlo tempoban hizok, mint te es azt mondta az orvos, hogy 15 kiloig teljesen rendben lenne a hizasom. De szerintem annyi nem lesz, max 5 kilora szamitok meg, mert most mar annyira eg a gyomrom, hogy keveset merek enni csak.

Jah, minden ismeros, csaladtag megjegyzi, hogy nem hiztam, csak a hasam no, vekony vagyok, stb. A hasam nem nagy, szerintem testalkatomhoz kepest “normalis”, masok szerint kicsi. A gyerek normal meretu.

en szedtem fel zsirt is, latom magamon, de ennyi kell is.

Masik terhessegnel ettol lassabban hiztam, csak 10-11 kilo jott fel es keves volt, szules utan nagyon sovany lettem. Par hettel kesobb mar nem volt ruham, ami ne logott volna rajtam.


A vedono akkor akarjon dietaztatni, ha oka lesz ra, diabetesz, magas vernyomas, vizesedes, reflux, stb.

Es akkor se o fogjon dietara teged, mert az nem a hataskore, hanem kuldjon szakorvoshoz, dietetikushoz.

2018. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10-12 kg hizás a normális,egy babával valo terhességnél.Sok orvos,védőnő nem szereti ha 13-20-30 kg- hizott a kismama,az is normálsi hizás
2018. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 34.héten vagyok és eddig 13 kg plusz. Örülnék neki ha csak 10 lenne 🙂 én olyan 59-60rol indultam.
2018. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és nekem is mindenki azt mondja hogy csak a hasam nőtt... Mert nem látják amit azért én látok és érzek, hogy karra, hátra, combra sokat szedtem fel.

Előző voltam

2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel normál súlyról kezdted nem sok. 8-12kg a normál hízás.

Én elég duci vagyok és 8-10kg mondott a dokim normálisnak, eddig 4-nél tartok.

35hkm

2018. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!