Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat eredményét kitől kell elkérni?

Figyelt kérdés
A védőnővel eddig csak 2-szer találkoztam,sose veszi fel a telefont. Pedig az eredményt kell vinni a következő terhes tanácsadásra,ugye?
2018. szept. 20. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az sztk-ban veszik le az eredményt, és nekünk kell elmenni a leletért, max ott az ablaknál az asszisztens csajtól kell kérni...
2018. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ő csak megkérdeztem megvan-e, ha megvolt lefénymásolta

A nőgyóygyász nézte


Nálink a laborba kellett menni, ahol levették a vért

2018. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kórházban a laboros pultnál adják ki nálunk, az sztk-ban a recepción kérhettem ki régebben, de most már nem adják ki, hanem a beutaló orvos kapja meg a leleteket. Ha mész a laborba, kérdezd meg, hogy mikor-hova kell jönni az eredményért, az a legegyszerűbb.
2018. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk központi labornál, ahol nem terhesen veszik le a vért. (Terhesen a szülészeten de ott el is mondják, hogy mikor és hol vehető át a lelet - mert az első "adag" pl 3 különböző volt a vércsoport meg talán a szifilisz miatt)
2018. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez mindenhol változó. Nekem a központi laborban vették le a vért, de az eredményt a háziorvosnak küldik. Tőle kértem ki, sőt mivel egész jóban vagyok az egyik asszisztenssel, volt, hogy elküldte nekem emailben, és én kinyomtattam magamnak, és azzal mentem a terhesgondozásra.
2018. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vácon e-mail-ben küldik ki az eredményt, nekem aznap délutánra meg is jött. 😊
2018. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztkban vették le a vért, másnap délután lehetett érte menni ugyanoda a regisztrációs ablakhoz.
2018. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk vinni kell borítékot magunkkal mikor megyunk a vérvételre és mikor kész akkor nekünk kipostázzák. Majd mikor megyek legkozelebb a védőnőhöz akkor viszem magammal meg a dokimhoz is.
2018. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,a kérdésedre nem tudok válaszolni,mivel még csak a 17.hét végén tartok

De azt szeretném Tőled kérdezni,hogy Neked inzulinszintet is néztek-e a vizsgálaton? Köszönöm a válaszodat!

Azért kérdezem,mert inkább magánúton szeretném majd megcsináltatni ezt a vizsgálatot,nyugodt körülmények között,de akkor hogyan kell kérnem inzulinszint vizsgálattal vagy anélkül?

2018. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!