Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor voltál a sürgősségin...

Hányszor voltál a sürgősségin terhességed alatt? Miért? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6 hetesen vérezni keztem,hematoma volt,21 hetesen trombozis gyanuval Leiden mutáciom van,1 hetet feküdtem bent,32 hetesen mert a lányom idö elött akart megszületni 5 napot feküdtem bent,34 hetesen Nst n ugy látták hogy töbször le esett a szivhangja,5 napot feküdtem benn.Mielött megkérdezi valaki hogy miért voltam ilyen korán Nst n,az elözmények miatt kelett korán elkezdeni.Végül.39+2 napra született egéségesen😁
2018. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer. 20 hetesen véreztem, de szerencsére mindent rendben találtak. Nem vagyok a doktorhoz futós típus, de este 11 óra volt és máshova már nem tudtam volba menni csak a sürgősségire.
2018. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Terhességnél 2x: Ikerterhesség volt. Először nem éreztem magzatmozgásokat egyik nap, miután korábban már igen. Másodszor panaszok nélkül mentem be, szimpla rossz női megérzésből azt kamuzva, hogy vizes folyásom van, és aggódom hogy nem magzatvíz-e... A vizsgálatnál kiderült, hogy teljesen nyitva vagyok, és a magzatburok már a hüvelyemben van, csak még nem repedt meg. Azonnal szülőszobára küldtek megfigyelésre, hogy mi lesz ebből. 3 nap múlva spontán megrepedt a burok és elvesztettük a gyermekeinket...


2. Terhességnél 3x: Először 11 hetesen elkezdett ömleni belőlem a vér. Másodszor másnap vissza kellett mennem ez miatt egy Anti-D szurira, mert előző nap elmaradt.

Harmadszor eljátszottam ugyanazt a rossz női megérzéses sztorit, mint az ikreknél. Akkor rendben talált mindent az orvos az UH-on; de 4 nappal később a 4D-s genetikain már alig tudtak mérni méhnyakat, annyira kitölcséresedett. Azonnal kórházba kerültem, másnap megműtöttek, onnantól végig fejjel lefelé megdöntve kellett feküdnöm. Épphogy sikerült megmenteni a kislányomat...


Hogy milyen élmény volt? Lelkileg szörnyű! Várni azt, hogy megmarad-e a gyermekünk, vagy sem...

De pozitív is volt annyiban, hogy mindig alapos, emberséges ellátásban volt részem.

2018. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

igaz még csak 14 hetes vagyok első babával.

eddig 1szer kellett menni. Reggel begörcsöltem, vettem be magnéziumot, elmúlt. Megfőztem az ebédet, ettünk, úgy éreztem le kell dőlnöm. Újra begörcsöltem, de olyan szinten, négykézláb mentem ki a mosdóba. felálltam, úgy elöntött a vér, a zoknim is tocsogott benne, kb 2másodperc leforgása alatt. Párom azonnal kocsiba rakott, irány az ügyelet. Ultrahangoztak, de az ég világon nem láttak semmit. Másnapra semmi baj nem volt, azóta sem :)

11 hetesnek hittem akkor az előző uh alapján, ott kiderült 12hetes (mensi szerint is)

2018. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!