Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha O2-hiányosan, vérellátási...

Ha O2-hiányosan, vérellátási zavarral születik a baba mennyi lehet az esély hogy egészséges lesz, van itt valaki akinek így jött világra a gyermeke?

Figyelt kérdés

Eléggé izgulok, mert szednem kell bizonyos gyógyszereket egy betegségre ami okozhat ilyen problémát a magzatnál. Az orvos nem nagy százalékot mondott,de előfordulhat nagyobb arányban mint az egészséges anyáknál, ettől függetlenül vállalhattam gyereket.Csak ugye ez az oxigén-hiány pont az idegrendszerre hat, ezért tartok attól hogy az agyi funkciók nem fejlődnek rendesen.


Utánanéztem pár helyen és ott nagyobb százalékot írnak mint amit az orvos mondott.Kettőnél is voltam Azt sem tudom hogy az ultrahang kimutatja-e ha van ilyen baja. A velőcső amúgy rendben volt, de ctg-re rá akarom beszélni az orvost hogy adjon beutalót.


Tapasztalata van valakinek amit megosztana?



2018. szept. 24. 09:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es: Sajnálom ami történt a kislányoddal. Nagyon sok erőt, kitartást kívánok nektek. Én is megpróbálnék pozitívan hozzáállni és mindent megtenni a fejlődésért. Kitartást!


10-es: Engem csak biztattak, meg azt mondták hogy a betegeik akik ezeket a gyógyszereket szedték terhesség alatt egészséges gyereket szültek. Az megint más kérdés, hogy interneten , nem femina meg ilyen oldalakról, hanem orvosi disszertációban olvasva több százalékot írnak a magzati kockázat esélyére. A helyzet az, hogy amit mondanak az statisztikákon alapszik igazából.

2018. szept. 24. 12:32
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozgatott le amúgy itt válaszolókat. Valamilyen orvos, vagy kutató esetleg? Nem értem mi volt a baj a válaszokkal.
2018. szept. 24. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!