Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszín folyás mi...

Halvány rózsaszín folyás mi lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes 3 napos terhes vagyok. Tegnap este vettem eszre a wc papiron hogy halvany rozsaszon szinu folyasom van kicsit megijedtem de nem gorcsolt a hasam. Ma reggel ismet a wc papiron ugy ezt vettem eszre. Baj lehet?
2018. szept. 25. 10:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
21%
Addig szórakozol, amíg már nem fognak tudni segíteni..
2018. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%
A rózsaszín fokyás az konkrétan vérrel keveredett folyás. Kórház, ott megmondják baj van-e! De minden óra számít szoval ha akarod azt a gyereket akkor nincs kifogás.
2018. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Felhivtam a vedonot es azt mondta hogy valoszinu hogy azert van rozsaszines folyas mert ilyen tajban kellene megjonnie a menstruaciomnak es ez hormonalis dolog. De ha gorcsolni kezdek es rendes piros szinu ver indulna meg akkor menjel orvoshoz!
2018. szept. 25. 14:39
 14/34 A kérdező kommentje:
Menjek*
2018. szept. 25. 14:39
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
14 Te nem vagy magadnál, hogy egy ilyen senkiházira hallgatsz, akinek nincs annyi józan esze, amennyi kéne ahhoz hogy normális védőnő legyen.
2018. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

Lányommal ugyanígy jártam. 7 hetes volt mikor elkezdtem vérezni. Bementünk a Sote I-re ügyeletre,ott megnézték hogy minden rendben van-e vele. Kaptam hormonpótlást amit a 12.hétig kellett szednem. Szedése ellenére végíg véreztem a 12.hétig.

Ha nem szedtem volna lehet nem maradt volna meg.

Úgyhogy szerintem menj el nőgyógyászhoz, ha nincs akkor ügyelet. Nem fognak elküldeni, az ilyet komolyan veszik. Te is vedd komolyan.

2018. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

A védőnőd egy felelőtlen idióta! És ha elvetélsz, mit mond?!

Menj be a kórházba. Barátnőmnek adtak ugyanerre gyógyszert.

2018. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ejszaka tudok bemenni mar csak az ugyeletre es ott sem fognak tudni ellatni ugyanis ez egy kis falu.. innen pedig a korhaz ahol meg tudnak nezni az 30 km-re van ahova majd csak holnap tudnek mar bemenni.
2018. szept. 25. 15:17
 19/34 anonim ***** válasza:

Hilyeseget beszel a vedonod.

Ez nem igy mukodik.

Sok-sok oka kehet a verzesnek (mert ez verzes, attol, hogy rozsaszin “csak”).

Nekem pl 11 hetesen volt, alig valami, en mentem egybol orvoshoz, de mar csak azt allapitottak meg ultrahangon, hogy ket hete elhalt az embrio. Esett mar a hormonszint, azert kezdtem picit verezni, igy kezdodott a veteles.

Olyan is volt, hogy a baba elt es virult, megis volt pecsetelo verzesem, lent kezdett el megtapadni a placenta, amiatt vereztem. Kimelo eletmodra kellett valtanom emiatt, abbahagyni a kocogast, stb, szoval nem mentem feleslegesen orvoshoz.


Nem tudom hol elsz, de biztosan van valahol nogyogyaszati rendeles, vagy ugyelet, surgossegi. Oda kellene menned.

2018. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Ugyelet van csak es ennyi de ott nem csinalnak semmit max ha 40 fokos lazad van adnak egy szurit vagy felirnak egy receptet hogy holnap valtsd ki.

Nogyogyaszati ugyelet...?!! Almodnánk rola csak..

2018. szept. 25. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!