Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszín folyás mi...

Halvány rózsaszín folyás mi lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes 3 napos terhes vagyok. Tegnap este vettem eszre a wc papiron hogy halvany rozsaszon szinu folyasom van kicsit megijedtem de nem gorcsolt a hasam. Ma reggel ismet a wc papiron ugy ezt vettem eszre. Baj lehet?
2018. szept. 25. 10:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszati szakrendeles pedig ma szabadsag miatt elmaradt.
2018. szept. 25. 15:27
 22/34 anonim ***** válasza:
57%

Áruld már el hol élsz,ahol ennyire a béka segge alatt van az eü.

Komolyan érdekelne.

Hihetetlen hogy ügyeletre csak lázzal lehet menni,és ha nőgyógyászati gond van,akkor nem lehet menni sehova.

2018. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
21 Jó kamuzni, és a segítő szándékú embereken röhögnöd?
2018. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem fontos neked ez a magzat úgy látom. Már a buszon kellene ülnöd vagy taxiban vagy akárhol és rohanni a kórházba.
2018. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
38%
Már bocs de ilyen tanyára gyereket sem mernék vállalni. Bármi van vele, őt sincs hova vinni?! Bár végülis most is a gyerek egészségéről van szó és tessék, "maj' hónap elnézek"...hihetetlen.
2018. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Idiota segg**ejek.. voltam ultrahangon es minden rendben a folyas teljesen normalis!!!!!! Maskor anyatokat ijesztgessetek
2018. szept. 26. 21:09
 27/34 anonim ***** válasza:
36%
Szerencse kérdése és ha ilyen a stílusod elmehetsz a francba hülye pitsa! Örülj hogy nincs bajotok te szerencsétlen majom mert ilyen tünet az esetek 90%-ában vetélés. Csóró gyereket sajnálom, kiderült hogy az anyja nem csak felelőtlen, de ordenáré, mocskospofájú hálátlan majom!
2018. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy meg qrvára nem normális a véres folyás terhesen, max. nálad most nincs baj. De az hogy egyből anyázol a válaszolóknak az téged minősít, meg hogy milyen "jó" szülő leszel. És anyáddal beszélj így máskor!
2018. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Mire legyek halas hogy olyanokat irtok hogy ilyen helyre nem szulnetek gyereket.. meg nekem nem fontos a magzat... hat a k** eletbe hagy dontsem mar en el hol elek neg hova szulok gyereket meg hogy nekem mennyire fontos a magzat... attol mert nem rohantam egybol az ugyeletre mint ti tettetek volna meg semmi baj nincs... es normalis nert halvany pecsetelo HAlVANY ROZSASZIN KISS!!!!! Folyasom volt!!! Ami nem ver szinu volt nem volt darabos nem gorcsolt a hasam nem fajt semmim es pont ebben az idoben van a menstruaciom!!!!!

De KOSZONOM A SEGITSEGETEKET

2018. szept. 26. 21:24
 30/34 anonim ***** válasza:

Pfú az a megnyilvánulás anyukám...téged sem ejtettek gyerek korodba a fejedre.

Segítő szándékkal írtunk neked és te elkezdesz anyázni.Biztos jó nevelést fog az a gyerek kapni a putriban!

2018. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!