Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszín folyás mi...

Halvány rózsaszín folyás mi lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes 3 napos terhes vagyok. Tegnap este vettem eszre a wc papiron hogy halvany rozsaszon szinu folyasom van kicsit megijedtem de nem gorcsolt a hasam. Ma reggel ismet a wc papiron ugy ezt vettem eszre. Baj lehet?
2018. szept. 25. 10:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Segito szandekkal olyan stilusban mint a putrisok!!!!! ;)
2018. szept. 26. 21:53
 32/34 anonim ***** válasza:

Mivel általánosságban anyáztál mindenkinek,természetes hogy magamra is vettem,mint gondolom mások is.

Az enyém a 22.válasz volt,áruld már el mi volt benne putris?

Normálisan kérdeztem hogy merre laksz hogy ilyen az eü,és szerinted ez putris.

Több válasz is érkezett a kérdésedre,melyek valóban segítő szándékúak,aggódtak érted és a kicsiért,ami pedig az utóbbi válaszaid voltak igazán bicskanyitogatóak,nem gondolod?Mindenesetre érdekes egy megnyilvánulás volt részedről...

2018. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
A 22 valasz eppen arrol szol hogy biztosan hazudok mert ilyen nincs hogy nem lehet orvoshoz menni... meg mi az hogy aruljam el hol lakom? Neked nem teljesen mindegy? Nem ezek voltak a kerdeseim amikor feltettem ugy gondolom. Es ezekkel nem is vagyok kisegitve.
2018. szept. 27. 08:50
 34/34 anonim ***** válasza:
56%

Semmi olyat nem írtam amiből arra következtethettél volna hogy hazugnak tartalak,szóval nem is értem ezt a felvetésedet.

Nem ház számot kértem,mikor azt kérdeztem hol laksz,csak egy településnevet,de úgy látom nehezen megy az értelmezés.De igazad is van,nincs hozzá közöm.

Bár a kérdésedhez sem,hiszen ha valaki annyira sötét mint az éjszaka,annak hiába ír bármit is az ember,úgysem fogja felfogni hogy miről is beszél a másik.

De itt még mindig a segítő szándékról szól az egész és a te megnyilvánulásodról.

Hogy mindenkiben csak a rosszat látod,bármit is írnak neked.

2018. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!