Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakoriak ezek a...

Mennyire gyakoriak ezek a tünetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hátfájás a hátam bal oldalán, szív környéki fájdalom, derékfájás, kézzsibbadás, véres széklet az erőlködéstől és vizeletvisszatrtási problémák? 25hetes vagyok. Ha tüsszentek vagy köhögök,már be is pisilek szinte. Rettentes,szinte emberek közé se merek menni. A szívem megnézték,annak nincs baja.
2018. szept. 26. 11:10
 1/4 anonim válasza:

Hátfájás, derékfájás normális, sajnos. De ezzel ortopédiára kell menni.


Az erős köhögéstől sajnos én is bepisilek, pedig nem vagyok terhes.


A véres széklet nagyon nem normális, ezzel mindenképpen orvoshoz kell menni.

2018. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat a szivkornyeki fajdalom nem tudom, de ne erolkodj annyira. Valamivel probald lazitani a szekleted. Mert ez igy nem jo.
2018. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ritkák szerintem. De nem oké. Székletlazítás, intimtorna. Mert szülés után se feltétlen jön magától rendbe a vizelet visszatartási gond. A székrekedés elmúlik viszont a vérzés akár aranyértől is lehet, ha friss piros. Ha nem az, akkor sürgős kivizsgálást igényel.
2018. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok. A hát és derék fájdalom az normális a doktorom szerint. A zsibbadás is az, de azt mindenképpen érdemes megemlíteni a doktorodnak mert lehet jele más problémának is. A véres széklet ellen a táplálkozásoddal tudsz tenni. Nekem napi minimum 2 liter víz, egy 3 decis Activia és napi szinten fogyasztott zöldség és gyümölcs mellett nincs ilyen jellegű problémám, viszont ha ezek kimaradnak akkor elő fordul nálam is. A szívem szorít példáúl fáradtságnál, de érdemes rendszeresen ellenőrízni a vérnyomásod, hogy nehogy mást jelentsen. És mindenképpen megemlíteném ezt is az orvosnál.
2018. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!