Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülők 20 és 22 évesen. Jól...

Szülők 20 és 22 évesen. Jól fogja velünk érezni magát a gyerekünk?

Figyelt kérdés

Terhes a barátnőm a teszt szerint. Ma fog orvoshoz menni, de megbeszéltük, hogy ha tényleg terhes akkor mindenképpen megtartjuk. Kicsit ijesztő és fura érzés hogy szülők leszünk.

Én már dolgozom.

Szerintetek ennyi idősen tudunk jó szülők lenni?


2018. szept. 28. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne tudnátok? 30-40 évvel ezelőtt még egyáltalán nem volt ritka, hogy valaki ilyen korban szülővé válljon. Sok sikert.
2018. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem kor függő. :) Biológialiag most vagytok a tökéletes korban a gyerekvállaláshoz.

Szeressétek a picit, akkor rá fogtok érezni a dolgokra és kiváló szülők lesztek.

2018. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd 20 év múlva kiderül m
2018. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásod alapján szerintem nem lesz gond, látszik, hogy komolyan akarod venni a dolgot, jól akarod csinálni. Gondolom a barátnőd is hasonlóképp van ezzel. Amíg fontos számotokra, hogy a gyereketeknek jó legyen, és ezért mindent meg is tesztek, biztos, hogy jó is lesz :) A kor nem minden, normálisabban álltok hozzá a leírtak alapján, mint sok idősebb.
2018. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ti mit szólnátok ahhoz, ha az ennyi idős gyereketek bejelenti hogy nagyszülők lesztek?

2018. szept. 28. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Szívinfarktust kaptam volna, mert ennyi idősen még tanultak, egzisztenciájuk 0 volt.
2018. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
22 èvesen született a lányom. Igen szerintem tudtok jó szülei lenni (tapasztalat).
2018. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
20 éves a lányom. Én 44... van egy unokám. Imádom. A lányom és párja nagyon jó szülők. Ha egy gyermek jönni szeretne had jöjjön. Szeressétek, ez a lényeg. Nem minden a karrier....
2018. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Miert ne lehetnetek jo szulok? Akiben felmerul ez a kerdes, az azert altalaban jo szulo lesz :) Es nem kell tokeletesnek lenni, olyan ugy sincs, az ,,eleg jo” is pont eleg. Baratnom 21 evesen szulte a kislanyat, csodalatos anyuka, az apuka is fiatal, o is dolgozik.


A szulokkel kapcsolatos kerdesre: A lakhatast hogy fogjatok megoldani? Attol is fugg szerintem. Az jo, hogy te mar dolgozol. En tamogato lennek, orulnek az elonyeinek, hogy az eletem nagyobbik felet toltenem ugy, hogy mar van unokam, mint ahogy azt korabban gondoltam, de anyosom pl. anno megijedt, mikor 21 voltam, es meglatta a menzesznaptarat az asztalon (hormonalis gondjaim voltak, azert kellett vezetnem). Kozolte, hogy o meg nem akar nagymama lenni. Anyukammal is beszelgettek errol, szoval szerintem bepanikolt :D Amugy nalunk a szuleinkkel jo a kapcsolat, igy ha megis korabban lett volna gyerek, tamogattak volna a kezdeti sokk utan, amiben csak tudnak, foleg, hogy pont anyosom volt az, aki 21 evesen szulte a ferjemet. Anyukamat is ennyi idosen szulte nagymamam, dednagymamam pedig mar 16 eves volt anno, mikor nagymamammal varandos lett, de az mondjuk meg mas vilag volt.

2018. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Nagyszülőként azt reagálnám, mintha 30 lenne. Ha van hol lakni, meg van pénzük akkor hajrá. De nálam nem lakhatnának, meg nem is pénzelném őket.
2018. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!