Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki kétségbeesett...

Volt olyan aki kétségbeesett mikor megtudta hogy terhes?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy terhes vagyok, és szörnyen röstellem, de még nem tudok neki annyira örülni. Annyira kétségbe vagyok esve... Mi van ha rossz anya leszek? Való nekem egyáltalán gyerek? Nagyon félek :-( A testem már átkapcsolt egy "védő" üzemmódba, de a lelkem még fura. Volt már más is így?

2018. szept. 30. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi terveztük ( a férjem jobban mint én) de ígyis sokkot kaptam! Néztem a tesztet, úristen 2 csík van, először azt hittem a szemem káprázik. Mire felfogtam sztem 1 perc biztos eltelt. Aztán rohantam a tükör elé és néztem a hasamat ( ne kérdezd miért...) . Napokig én is azt hittem h csak álmodtam. Sőt az egész terhesség alatt... akkor "ébredtem " fel amikor megszültem :) fura dolog ez. Most 2 éves a kisfiam , így visszagondolva vicces az egész. Életem legjobb döntése volt h anya legyek , pedig javarészt a férjem miatt mentem bele.
2018. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én...

Nem tervezett a pici, ciklus legelső napján egy forró pillanatban elkövetett megszakításos szeretkezésből fogant szinte nulla százalékos teherbeesési lehetőség mellet egészségügyi okokból... amit persze álmunkban nem gondoltuk volna. Mikor késett és megcsináltam a tesztet csak a magam nyugtatására, tökéletesen biztos voltam benne hogy negatív lesz, máskor is maradt már ki, nem ez lett volna az első. A két csíkon annyira megdöbbentem, hogy hosszú percekig csak álltam, dobogó szívvel, majd fölmentem és csendben letettem a párom elé. Az ő reakciója ha lehet, még jobban megrémített, mert ugrált örömében :D Az volt a legrosszabb, hogy mások erre hónapokat, éveket várnak, reménykednek és fohászkodnak, nekem pedig itt van, kéretlenül és váratlanul.

Nagyon-nagyon nem terveztük még. Én 25 vagyok, párom 27, bár sok éve vagyunk együtt és családot is szerettük volna alapítani, én még nem tartottam ott karrierileg. Még egyetemista vagyok, párom pedig dolgozik. A picivel kell majd befejeznem a sulit és pályakezdőként nem fognak kapkodni utánam egy babával. Ami nyugtat, hogy a párom fizetéséből nagyon szépen megvagyunk, lakhatásunk, autó, minden megoldott. Sok-sook mérlegelés után úgy döntöttünk, hogy megtartjuk, hiszen reményeink szerint mindent meg fogunk tudni adni neki.

De a kérdésedre a lényeg, hogy a döbbenet és hitetlenkedés hatalmas volt. Igazán még most se esett le, szerintem majd ha már kézben tartom fogom elhinni.

2018. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En most vagyok a nyolcadik hetbe es nagyon jo volt olvasni a valaszokat, hogy ez a normalis :)
2018. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!