Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire tudják kezelni...

Mennyire tudják kezelni azokat az újszülötteket akik cukorbeteg kismamáktól születtek, vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő amit mondanak, hogy hirtelen leesik a babák vércukra ahogy megszületnek és oxigén-hiányuk lesz, ami miatt károsodik az agyuk. :( Vannak akiket kezeltek lehet terhességi cukorra, mégis ingadozott a cukrok vagy ehhez fokható problémájuk volt.

Engem is érint, ezért is kérdezem.


Mennyire lehet megállítani azt, hogy ezeknek a babáknak károsodjon az agyuk? Érdekelne ha esetleg van valakinek tapasztalata.



2018. okt. 2. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt terhességi cukra, 3,5 hónapot töltött kórházban,onnantól hogy kiderült, addig, hogy megszülettem. Nem volt semmi gond a cukrommal, és oxigénhiányom sem lett, teljesen egészséges vagyok. Nálam terhességi cukor sem alakult ki, 2 terhességem volt, és 40 éves leszek. Szóval nem hiszem hogy ha akkor tudták kezelni, most gondot jelentene. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. 😊
2018. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 20 hetesen derult ki, onnantòl szigorù dièta ès naponta tobbszor kellett ellenorizni a cukrom. Teljesen egèszsèges a ma màr 9 èves fiam. Szuletès utàn leesett a cukra, adtak neki cukros vizet, mi ebbol semmit nem vettunk èszre,de ezt is utòlag a zàròjelentèsbol tudtam meg.
2018. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!