Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki közületek...

Volt már valaki közületek ilyen helyzetben? Ha igen, mi lett a vége? Sajnos a 32 hetes UH-on a babám BPD-je 2 héttel volt kisebb, mint a valós terhességi kora. Jelenleg 37+5 napos vagyok, de méretben folyamatos a lemaradás minden értéknél.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 32.heti UH-ig nagyon szépen fejlődött a babám. A 32 hetes UH-on viszont a BPD-je 30 hetes méretnek felelt meg, az AC és FL 32 hetesnek. Aztán két hét múlva mentem kontrollra, akkor bár nőtt a babó, de a BPD ugyanúgy 2 héttel kisebb volt. Jelenleg 37+5 napos vagyok, a BPD 34, az Ac és FL pedig 35 hetes magzati méretnek felel meg, alig nőtt nost a 37.hétre valamit a babóm. 37+5 helyett összességében 35+5-nek felel meg a terhességi korom. Tehát a növekedés folyamatosan lassul. Áramlást néztek, az rendben van. Az Nst sem tökéletes, bár mozog a babám, de a szívhangja mozgásnál ma már csak 163 körül volt, nem

ment fel 170-180 közé, ahogy kellene, úgy mondták, elég monoton az nst. Holnap ismét minden vizsgálatot elvégeznek, de a doki szerint a héten meg kell, hogy szülesszen, mert bent már nem igazán fejlődik. A méhlepényem 2-es fokban érett. A dokim szerint nincs szó arról, hogy beteg lenne a baba, de ha sokáig várunk a szüléssel, akkor lehet baja a babának. Én viszont nagyon aggódom...még ha kicsi is a súlya, nem baj, csak egészséges legyen! Viszont aggódom, hogy nem vették észre korábban és mégisvan valami betegsége a babámnak. A szerveknél eltérés nincs. 12 hetes UH-on a tarkóredő és az orrcsont is megfelelő volt. 30 hetesen voltam 4D-n, ott is mindent rendben találtak....lehet hogy most tényleg nem jut elég táplálékhoz a 32.hét óta....de mégis ott van bennem a félsz, hogy beteg a babám. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi lett a vége?



2018. okt. 2. 19:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy írtál! Örülök, hogy jól vagytok! Ez engem is megnyugtat :)


Gyors felépülést kívánok, és egyébként pedig sok örömöt a babához! :)


Vigyázzatok magatokra!

Üdvözlettel:


A most már kevésbé aggodó kismama :)

2018. okt. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szívből Gratulálok!! Örülök hogy minden rendben van. Minden jót nektek!😊🤗🤗
2018. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget kívánok nektek
2018. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek!! 😘
2018. okt. 12. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!