Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen vérzés hová forduljak?

10 hetesen vérzés hová forduljak?

Figyelt kérdés

10hét 1 napos terhes vagyok.

Videken lakom. De epp keresztszuloknel vagyok fent Budapesten. Terigetes utan elmentem pisilni es a wc papiron verzest tapasztaltam nem piros inkabb ilyen halvanyabb rozsaszin de egyertelmuen vér. 17 keruletben tartozkodom lementem az sztk rendelobe de sajnos hetvegen itt sincs rendeles. Multkoraban is jartam igy akkor pedig borproblemaim voltak (ekcema) csak meg nem volt diagnosztizalva. Iszonyatosan viszketett 3 napja nem aludtam lementem a keruleti ugyeletre es elzavartak hogy ugyeletre csak fulladasos jellegu panasszal lehet menni. Most azon toprengek lemegyek es ismet beprobalkozom de elegge felek az ujjabb kudarctol. Nagyon megvagyok remulve felek hogy baj lesz. Magneziumot es folsavat szedek. Mit tanacsoltok hová forduljak?


2018. okt. 6. 16:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

A legközelebbi kórház ahol szülészet-nőgyógyászat is van. Ügyeleti időben vérző kismamát mindig megnéznek.


Ekcémával valóban nem ügyeleti időben kell menni, ugyanis az nem erre van.... de most nem lesz ilyen gond! Szó nélkül meg fognal vizagálni.

2018. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsy kórház nőgyógyászat.
2018. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor megnezzuk hol van itt legkozelebb korhaz. Es akkor mondjuk erdemes menni 6 utan? Mert gondolom akkor van mar ugyeleti ido
2018. okt. 6. 16:15
 4/20 A kérdező kommentje:
Es nem baj hogy a lakcim kartyam videkre szol?
2018. okt. 6. 16:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj hogy a lakcímed máshova szól ugyanúgy ellátnak az országban bárhol mint ott nálatok a kórházba
2018. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom megirom ha megtudtam az eredmenyt
2018. okt. 6. 16:28
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát ekcéma meg terhességi vérzés között van egy kis különbség :D de amugy nekem is volt verzes 8tól 11.hétig. Adtak valami ösztrogén tablettát, és terhes vitamint el kellett kezdenem szedni, utána megszűnt.
2018. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Remelem nekem is csak ennyi lesz a baj. Megprobalom ezt a Bajcsy Zsilinszki korhazat remelem fogadnak majd minnel hamarabb. 0-24 itt az ugyeleti ido?
2018. okt. 6. 16:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Indulj el minél hamarabb
2018. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha fizeted a tb t akkor bárhova mehetsz sürgöségi elátásra.
2018. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!