Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen vérzés hová forduljak?

10 hetesen vérzés hová forduljak?

Figyelt kérdés

10hét 1 napos terhes vagyok.

Videken lakom. De epp keresztszuloknel vagyok fent Budapesten. Terigetes utan elmentem pisilni es a wc papiron verzest tapasztaltam nem piros inkabb ilyen halvanyabb rozsaszin de egyertelmuen vér. 17 keruletben tartozkodom lementem az sztk rendelobe de sajnos hetvegen itt sincs rendeles. Multkoraban is jartam igy akkor pedig borproblemaim voltak (ekcema) csak meg nem volt diagnosztizalva. Iszonyatosan viszketett 3 napja nem aludtam lementem a keruleti ugyeletre es elzavartak hogy ugyeletre csak fulladasos jellegu panasszal lehet menni. Most azon toprengek lemegyek es ismet beprobalkozom de elegge felek az ujjabb kudarctol. Nagyon megvagyok remulve felek hogy baj lesz. Magneziumot es folsavat szedek. Mit tanacsoltok hová forduljak?


2018. okt. 6. 16:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hétvégén egésznap ügyeleti idő van.
2018. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%

Ennyire enyhe verzes felesleges bemenni semmit nem tesznek veled

A nok 30% verzik enyhen az elso 12 heten

2018. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%

Ez hülyeség, 12-es! Én épp tegnap tapasztaltam meg, hogy sosincs olyan, higy terhesen vérzéssel hülyeség kórházba menni. Túl vagyok pár pozitív teszten, de még nagyon fiatal a terhességem. Tegnap vérezni kezdtem, Budán tartózkodtam, azonnal bementem a legközelebbi Margit kórház ügyeletére, ahol az ügyeletes doki kedvesen megvizsgált, gyógyszert (Utrot írt), nagyok emberséges volt velem, egyáltalán nem éreztette velem, hogy nem volt értelme bemenni.

Szurkolok, kérdező, hogy megmaradjanak a babáink!

2018. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Urogestagen nem segit a terhessegwt megtartani

Placebo

Tobb nemzetkozi kutatas bizonyitja hogy nem elozi meg se a verzes erosodeset se a vetelest

Es raadasul fiumagzatnal a penisz fejlodesi rendellenesseget okozhatja

Eletkepes terhesseg megmarad beteg pedig ugyis elmegy urogestagen vagy nelkule

2018. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%
A legközelebbi nőgyógyászatra. Én ruttascorbint kaptam ami vérzés csillapító 3x2. De amúgy csak placebót adnak ilyenkor
2018. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Rutaszkorbin nem verzescsillapito !!
2018. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves dr.ur/no vagy akkor 😂
2018. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok hogy most irok de most erkeztem idot szakitani ra.

Minden rendben van zart a mehszajam azt mondta a doki nem ugy nez ki mintha elekarna menni a baba.

Duphaston gyogyszert irt fel

2018. okt. 8. 14:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Na örülök neki :) jó babavarast
2018. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2018. okt. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!