Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hatott az Utrogestan,...

Akinek hatott az Utrogestan, és megmaradt a terhessége, mennyi idő alatt kezdett hatni és csökkenni a vérzés?

Figyelt kérdés

Nagyon pici még a terhességem, múlt hét vasárnapra nem vártam, nem is jött meg, azóta pedig van pár (kezdetben még halvány, aztán már határozottan) pozitív tesztem. A nem várt napján volt egy pici halvány rózsaszínes folyásom, de az még aznap meg is szűnt. Tegnap (kb. 4 hetesen 5 naposan) elkezdtem vérezni. Bementem az ügyeletre, a doki lelkiismeretesen megvizsgált, de nyilván (én sem számítottam még többre) elmondta, ez még egy nagyon fiatal terhesseg, egyet tehetek, pihenek, és szurkolok. Felírt Utrogestant. A doki szerint egyébkent nem volt sok a vér. Tegnap este, éjjel és ma délelőtt még véreztem, de nem az az elöntős vérzés volt, a betéten látszódott, meg pisiléskor kicsorgott egy 50 forintos érme nagyságban a vécé pihentetőjére. Olyan dél körül viszont már nem csorgott ki, a betéten is sokkal kevesebb. Nem darabos, nem görcsölök. Lehet, hogy hat a gyógyszer? Az Utro mellé magnéziumot éd Rutascorbint kell szednem.

Ki járt hasonló cipőben? Megmaradt a baba?


2018. okt. 6. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hetes voltam. Délután kezdődött, akkor kaptam az utrot. Másnap reggel-délelőtt még volt kevés a tisztaságin, többet már nem. 3 éves már. :)
2018. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez csak egy magyar placebó, nem ezen fog múlni , hogy megmarad vagy elmegy- e a baba , attól függ , hogy egészséges-e vagy nem.
2018. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem igenis ezen múlott, mivel hormonprobléma miatt volt a pecsételés. Nagyjából 2 nap alatt szűnt meg teljesen. Szorítok!
2018. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Placebo

Tobb nemzetkozi kutatas is alatamasztja hogy vetelest nem elozi meg raadasul fiumagzatnal a penisz rendellenesseget okozza!!

Amelyik terhesseg megmarad megmaradna ez nelkul is.

Ammi meg elmegy az nem egeszseges terhesseg es jobb ha kiurul

2018. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Én kaptam már a legelső vizsgálatkor, aztán mégis elkezdtem pecsételni 5 hét pár naposan. Reggel bementem az orvosomhoz, azt mondta emeljük az adagot (utro+progesteron exeltis) a duplájára, másnap délelőttre elmúlt a pecsételés.

Sokszor hallom ezt a "magyar placebot", az én ismeretségi körömben érdekes módon van olyan, akinek 3 vetélés után csak úgy maradt meg a babája, hogy a 4. héttől szedte, nála is hormonprobléma volt.

2018. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Nagyanyam szenteltvizzael kente a hasat es 8 veteles utan vegre szult .....
2018. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor te ne szedj semmit, akkor sem, ha felírják, sőt mondd meg a dokidnak, hogy jó hülye, ha ilyet tanácsol. ;) Szép estét!
2018. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is véreztem, és felírták az utrot, de 8 hetesen nem volt már szívhang.
2018. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Utolso pont errol beszelek

Magyar koveteli a gyogyszer meg akkor is ha tudja fejlodesi rendelkesseget okoz es nem hasznal

Szedjetek csak aztan nyomorek peniszt mutetre hordjatok majd

2018. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Arra, amire való, használ. Másra nem. De mivel ilyen fiatal terhességeknél nem mindig van meg a vérzés oka, ezért igenis felírják, és annak valóban csak placebo akinek más a gond. Ne legyél már ennyire korlátolt. Ez olyan mintha lázadnál azért, mert a görcsoldó sem csillapít lázat például... Nettó hülyeség.

Az meg egyenesen nonszensz, hogy a doki felír olyat, amitől fejlődési rendellenesség alakulhat ki. A dokik is úgy vannak vele, hogy ha baja van úgyis elmegy utro ide vagy oda. De HA tényleg olyan baj van, amin segít, akkor igenis kvára megér egy próbát.

Ilyen hozzáállással pedig inkább menjél már ki ebből a témakörből úgy egyáltalán. Senkinek sincs szüksége a negatív, károgó, okoskodó emberekre. Nyilván nem tudod jobban, mint az orvos.

2018. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!