Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaák! Előfordult veletek...

Kismamaák! Előfordult veletek hogy terhességetek utolsó heteiben párszor vérzett az orrotok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem :) De igazán nekem soha nem vérzett nagyon az orrom
2010. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.Igaz csak egyszer, szülés előtt egy héttel.Nagyon vérzett semmi ok nélkül.De olvastam könyvben hogy ilyen eloőfordulhat.
2010. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem többször végett,de nem vérnyomás miatt, úgyhogy nem is foglalkoztam vele.
2010. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag a terhesség alatt vérzett az orrom, egyébként soha!
2010. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem végig vérzett időnként, nem a vérnyomás miatt. Azt mondták, ilyenkor elvékonyodik a kis erek fala az orrban, nem kell törődni vele, ha amúgy jó a vérnyomás (nem magas).
2010. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó egy hétben mindennapos volt. Nem dőlt belőle, csak kevés jött, de az mindennap.
2010. jún. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A koraterhességben fordult elő, ha erősebben fújtam az orrom. De akkor sem volt jelentős vérzés. Előtte nem volt ilyen.

Viszont az orrdugulás szerintem most már végig elkísér. Főleg reggelre szokott bedugulni. Nagyon zavaró tud lenni.


Üdv.

36 hetes kismama

2010. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem csak az utolsó hetekben,24-25 hetesen volt egy párx.de terhesség előtt soha.
2010. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!