Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen kismama ruha...

18 hetesen kismama ruha keresztelőre?

Figyelt kérdés
Szerintetek 18 hetesen korai lenne kismama ruhát hordani? Jelenleg 15 hetes vagyok és úgy nézek ki, mint aki hízott 5 kilót a hasára és mellére, mégha nincs is így. A jelenlegi alkalmi ruháim mind szűkek hasba és mellben a kismama ruhákat viszont nem töltöm még ki így elég furán állnak rajtam, de nem igazán akartam új ruhát venni. 3 hét alatt nő annyit a hasam, hogy ne legyen vicces kinézetem benne?
2018. okt. 13. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy nő, vagy nem. Ezt így nem igazán lehet megmondani. Keress egy varrónőt, aki a kismama ruhából bevesz kétoldalt, aztán majd kiengeded, ha nő a hasad.
2018. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Felveszel egy nadrágot meg egy tunikát és meg van oldva
2018. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Keresztelőn úgyis mindenki a babát nézi, tök mindegy, mit veszel fel. Ne legyen kihívó a templom miatt, meg azért ne farmer, de ennyi. 😊
2018. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Na az utolsó két válaszodó tökéletesen megmutatta, miért gondolják szinte az összes kismama esetében, hogy biztosan slamposak... Oké, nem divatbemutató a keresztelő, de ne úgy álljunk már hozzá, hogy mindegy mit vesznek fel a vendégek, úgyis mindenki a babát nézi. Persze az le van ejtve magasról, hogy a Kérdező miben érezné esetleg jól magát...
2018. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs tunikám, csak 1 db hosszított pólóm, az se áll jól rajtam(alacsony vagyok) és teljesen hétköznapi viselet. Nincs elegáns nadrágom, csak farmer és cicanaci. Ha alkalom van, vagy ki kell öltözni szoknyát hordok, vagy ruhát.
2018. okt. 13. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:

4!


Nadrag: felenk lehet kapni mast is, nem csak farmert és macinacit. Létezik elegáns nadrág is, sőt, nadragkosztum.

Tunika: hosszított felsőt jelent, ebből is van a turis/kinais/meedoos xarokon túl is.


Nem írtam, hogy szakadtan öltözzön fel, de értelmetlen most 5 kilo hízás miatt alkalmiruhat venni, amit utána az életben nem tud magára húzni.

2018. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél magadnak valamit. Nem olyan bonyolult ez. Csupán ertlemesebb és könnyebb is, ha nem egy ruhát veszel, ami vagy jó lesz akkor, amikor felhúznád, vagy nem, ha em egy nadragot/szoknyát, amit később is hordhatsz meg egy felsőt.
2018. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a h&mből vásároltam ruhát, pont nekem is keresztelőre kellett, egy egyberuha picit bővebb szabása volt, meg vastagabb harisnya, calzedoniában lehet jókat kapni meg egy csinos cipő. [link]


Valami ehhez hasonló volt az is..

Én még ebben a korszakban a mohitoban is vásároltam, ott is voltak jók, nézz körül


Nyilván ha nagy még a kismama ruha akkor ne vegyél olyat, hanem keress olyan ruhát aminek a szabása megfelelő a méretednek

2018. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!