Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyat lelkiismeret furdalás...

Iszonyat lelkiismeret furdalásom van?!? Mit tegyek hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos a dolog! A férjemnek se merem bevallani! Kiderült h valószínűleg kisfiú lakik a hasamban de én mióta az eszemet tudom lányra vártam! Mindig! Tudom h fő az egészség, én is ezt mondtam mindig dr most valahogy nem tudok örülni! A legrosszabb h mindenki lelkesedik hogy fiú, ferjem szája fülig ér nekem meg olyan lelkiismeret furdalásom van az érzédeim miatt! Reggel ota potyognak a könnyeim! Mit tegyek hogy ne legyen ez?? Bár most borzalmas anyának érzem magam... aztán még csak úton a baba... kérlek ne hurrogjatok le nagyon.. nagyon rosszul érzem magam így is...
2018. okt. 16. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Kb én is így voltam, csak én lányt nem akartam soha!!!! Pár hét alatt elmúlt a mély lehangoltság, aztán második babának is már lányt akartam 😅 (végül fiú lett)

Ha megszületik jó eséllyel el nem cserélnéd majd 100 lányra sem

2018. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kétnaponta van ilyen kérdés tehát ez elég gyakori dolog. Mást nem lehet írni csak azt, hogy inkáb arra koncentrálj hogy egészséges legyen! Közhely.

Olvasgass neten van egy csomó anya-fia idézet és nagyon igazak! Nekem fiam és lányom is van, a fiam is nagyon kis kedves, szelíd és szeretetreméltó gyerek, egyáltalán nem egy vadóc mint azt sokan gondolják a fiúgyerekekről.

2018. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindig fiút szerettem volna. Két lányom van, most vagyok terhes a harmadikkal. Ma megyek ultrahangra és ha kiderül, hogy lány, az se számít. Csak egészséges legyen.
2018. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
ettől félek én is. Világ életemben fiút akartam. Nagyon félek, hogy lány lesz. Ha belegondolok, elkap a rosszullét. Még nem tudjuk a nemét, nagyon reménykedem
2018. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz ennyire lányt? Miért érzed úgy, hogy egy kisfiú más?


Sajnos azt látom, hogy akkor lesz ez ilyen (betegesen, bocs) fontos, amikor valaki s gyerekèn keresztül akarja megélni a be nem teljesült vágyait.


Egyébként van fiam és lányom is, és hidd el: szülőként semmilyen különbséget nem jelent!

2018. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Kistesóval vagyok terhes

fiunk van

titkon reménykedek,hogy fiú lakik odabent és én is kicsit csalódott leszek,ha lány lesz...bár én ennyire nem fogom tragikusan megélni

nyilván őt is nagyon fogjuk várni és szeretni 😊 csak a terveinkben 3.nak szerettünk volna kislányt..talán 2-4hét múlva kiderül,doki azt mondta egyelőre nem lát fütyit,de ez még nem jelent semmit

2018. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igazat megvallva, a 12.ultrahangon lányt mondtak. A következőn nem látszott. A 19. héten nagy valószínűséggel lány. Kicsit én is csalódnék,ha mégis fiú lenne, nem azért mert nem szeretném, csak már úgy beleéltem magam.
2018. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Én is a helyedben érzem magam, kérdező, de mi még nem tudjuk hogy ki is lakik odabent. A közvetlen, szűk családban 8 kisfiú született az elmúlt 6 évben, és én nagyon szeretném, ha nem gazdagítanánk a focicsapatot még egy kistökössel. Persze akkor sem hagyjuk ott, ha kisfiú lesz, csak bőven kivettem már a részemet a sárkányos-lovagos-fénykardos-szörnyes-markolós-autópályázós siserehad őrületéből. Nagyon vágyok egy kislányra. Na mindegy, ezt csak úgy leírtam :) Előbb-utóbb biztosan meg fogsz vele békélni, meglátod az előnyeit is. De tudd, hogy nem vagy egyedül :) Ha bárki félreértené, a kisfiút is ugyanúgy fogjuk szeretni, ugyanúgy ő lesz az életünk értelme.
2018. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindig is fiút akartam, van egy kisfiam. Jön a kistesó, akit szintén fiúnak vártam. Másodjára mondják hogy kislány. Nos. Az első napokban még némileg csalódott voltam hogy lány, de azóta elfogadtam, és nagy szeretetben várom a pici lányom. ☺️ Idővel hozzászoksz a gondolathoz, és hidd el hogy mindennél jobban fogod szeretni ha megszületik. A másik. Véleményem szerint annak örülj hogy egészséges. Ha megkérdezel egy beteg gyermek édesannyját hogy mit szeretett volna, fiút vagy lányt, hidd el azt a választ kapnád hogy EGÉSZSÉGESET!!!! Ennyi. Lépj túl rajta!
2018. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jajj ne értsetek félre! Imádom màr most is! Sose hagynám ott meg semmi ilyen! De mindenki körülöttem olyan lelkesen fogadta h kisfiú én meg csak ugy elkönyveltem hogy aha,akkor mégse lesz lányom! Aztán minnél jobban örülnek én annàl rosszabbul érzem magam h ilyen gondolataim vannak! Biztos imádni fogom! Akkor is a mi kis babánk! Csak most összezavarodott bennem minden!
2018. okt. 16. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!