Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek koraszülött lett a...

Akiknek koraszülött lett a babájuk nem bántátok, hogy kimaradtak az utolsó hetek?

Figyelt kérdés
35 hétre született a kisfiúnk, már 6 hetes, teljesen egészséges. Mikor lecsillapodott a nagy izgalom rájöttem, hogy nagyon rossz érzés, hogy az utolsó 5 hét kimarad a terhességből. Természetesen a legfontosabb, hogy a kisfiam egészséges. Lányomat a 42.hétre szültem és annyira csodálatos a terhesség, hogy minden pillanatát élveztem és most nagyon bánt ez a dolog. Más is érzett hasonlóan?!

2018. okt. 20. 10:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod fogalmazni, hogy konkrétan mi hiányzik abból az öt hétből?
2018. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Miert nem arra gondolsz, hogy el, egeszseges ??

Miert kell problemat csinalni magadnak is, csak azert ?


A baratnom 33 hetre szult- halott kisfiut.

2018. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Maga a terhesség, hogy érzem, ahogy mozog, ahogy nő, a pocakom, minden. Hogy rendesen rákészüljek a jövetelére, hogy legalább a kiságya meg lett volna vagy csak egy bodyja, még a kórházi cuccom se volt összepakolva. Tudom, ezek az utolsó dolgok mind a mi hibánk volt, de akkor is bánt. A szülésre se tudtam úgy felkészülni és főleg az hiányzik, hogy többet ezt valószínüleg többet nem élhetem át vagy sokára.
2018. okt. 20. 10:42
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ez egy érzés, amit nem tudok befolyásolni. Ilyen alapon senkit se bántson semmi, mert mindenkinél van rosszabb sorsú ember.
2018. okt. 20. 10:43
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert. Segít feldolgozni
2018. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lehet ennyire unatkozni két gyerek mellett?
2018. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a hormonok lesznek mert elég abszurd amit írsz (nem sértésnek szánom). Akkor éreztem hasonlóan mikor a barátnőmnél voltam a 4-5 hónapos kisbabáját meglátogatni és elsírta magát az 52 rugi láttán hogy már olyan nagy, olyan gyorsan "felnőtt", miért nem olyan pici még. Én meg felváltva néztem a síró barátnőm meg a pici csecsemőt hogy mi van? :D
2018. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves 5-ös a válaszodat! A kórházban beszélgettem néhány anyukával és ugyanígy gondolkodtak. Akivel ilyen nem történik az nem tudja milyen ez, mit hoz ki az emberből.
2018. okt. 20. 10:56
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én az első fiamat természetes úton, problémamentesen szültem 40+3-ra. A második váratlanul, előzményektől mentesen 27+6-ra érkezett. Nem öt hét, hanem az egész utolsó trimeszter kimaradt. Sosem jutott eszembe, hogy ezt a saját szempontomból sajnálnom, vagy hiányolnom kellene, ha már egyszer megtörtént a baj. Az egyedüli ami a szemem előtt lebegett, ha az 1 kiló alatti fiamra gondoltam, hogy egészséges legyen és valahogy átvészelje maradandó sérülés nélkül az egészet, túlélje. Mikor aztán magunk mögött tudtuk a nehezét sem tudtam a magam kimaradt trimeszterét hiányolni, nem volt "gyászolni" valóm ezzel kapcsolatban, kizárólag arra tudtam koncentrálni akkor is és még évekig fejben, hogy mekkora küzdelem, a fiamtól mekkora kitartás és erő, hogy túljutott a nehezén és átvészelte. Sosem gondoltam a magam "veszteségére",nem éltem meg annak, hiszen nem én vesztettem igazán azzal a három hónappal, hanem a fiam. Neki lett volna létszükség, de ha már így alakult, küzdöttem vele és érte, ahogy tudtam, máshogy sosem gondoltam az egészre, azóta sem.
2018. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Sajnálom, ami Veletek történt! Természetesen nem az ilyen szélsőséges esetekre gondoltam, amikor a baba élete/egészsége a kérdéses.
2018. okt. 20. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!