Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most terhesség vagy nem?

Ez most terhesség vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok és van barátom is.

Mindig szoktunk védekezni, de lehet hogy terhes vagyok..

Mivel már lassan 2 hete nem jön meg.

3 hete volt hogy kb 4 napig barna folyás jött, fájt is a hasam meg minden..

De nagyon kevés jött.

Szerintetek ez normális?

Kérlek segítsetek, nagyon félek :(



2018. okt. 20. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy annyi volt a menstruàciód akkor. Miért lennél terhes? Nem vèdekeztetek? Tesztre nem gondoltàl?
2018. okt. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, és kiderül
2018. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan védekeztek? Ha fogamzásgátlóval, hormontartalmú készítménnyel az megzavarhatja a menstruációt. Front, stressz szintén. Nekem is voltak ilyenek, de nem akkor lettem terhes. Én elfogadnám azt menstruációnak és akkor nem vagy terhes.

De, ha többször előfordul mostanában, akkor irány az orvos!


30L

2018. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teszt?
2018. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem használok fogamzásgátlót.

Igen, mostanság sok stressr ért. Máskor is volt ilyen ese mégse kesette ennyit.

Gondoltam már a tesztre, csak lehet hülyén hangzik de félek neki indulni.

Még várok és ha semmi baj nem lesz akkor elfogadom hogy most csak ennyi volt a mensim...

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. okt. 21. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy semmi baj nem lesz?És ha terhes vagy és kicsúszol az időből?Csak pár hónapig lehet elvetetni.

Ha a szexhez elég felnőttnek érzed magad,nehogy már egy terhességi teszt elvégzése gondot okozzon.Üdv a felnőttek világában..

2018. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, de én nem hónapokra gondoltam hogy várok erre, az nagy butaság lenne...

Meg mindent felelősségteljesen csináltunk, eddig is. Sosem volt probléma ebből. Igen, hülyén állok ehez a terhességi tesztes dologhoz, de megbirkózok vele!

2018. okt. 21. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha késik vegyél tesztet! Ne várj heteket! Dm vagy Rossman ott is van 300 Ft -tol nem kell gyógyszertárban kérni... ha esetleg ilyen probléma lenne :)
2018. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ne várj a teszttel, minél előbb kiderül annál jobb. Ha pozi akkor el kell gondolkodni, hogy mi legyen. Ha 2 hete késik akkor már kb 5-6 hetes terhes is lehetsz. 12. hétig tudod elvetetni ha úgy döntötök, de ez sem megy egyről a kettőre. Ha pedig negatív legalább megnyugodhatsz.
2018. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindemkeppen vegyel tesztet!
2018. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!