Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a has növekedés?

Normális ez a has növekedés?

Figyelt kérdés

17 hetet kezdem holnap. már igen látszik a hasam alján, de ami nekem furcsa, hogy nem csak a hasam alja nő. Közvetlen a mellem alattig kerekedek. Ezt úgy tudnám elmondani világosabban, h a mellem alatti körfogat is nagyobb. Mintha ami alul volt, azt most tolja felfele a baba. ez lehetséges?

Híztam pár kilót az tény, de nem ennyit.


2018. okt. 24. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én hasam is így nőtt mindkét terhességnél, esélyesen azért, mert alacsony vagyok, rövidebb a felsőtestem is, kisebb a hely.
2018. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy baratnőmnek is így nőtt a hasa mint a tied. 1 hónappal előttem van, és neki is 17 hetesen már szépen látszott.

Nekem meg 20 hetesen is alig volt és csak lent egy kicsike domborulat, és nekem ez volt teljesen fura. Pedig ő magas hozzám képest.

Szerintem ez is egyén függő kinek hogyan nő a hasa, de az biztos hogy ez miatt nem kell aggódnod!😊

2018. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt igy nőtt a hasam, csini hordó voltam :) Melltartót se birtam felvenni mert szétnyomott. A 30. hét felé kezdtett lejebb ereszkedni a pocakom ahogy a baba is lejebb került. Ez mindenkinél alkati kérdés.
2018. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 hetes terhes vagyok és az én hasam is így nő.

Igaz hogy én magas vagyok és kicsit húsosabb is,de nekem is furcsa.

Első baba,szóval még arra sem tudom fogni hogy a többedik és azért nő ennyire.

2018. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 17 hetes terhes vagyok és alacsony. Nekem is fent kezdődött a hasam első terhességemnél. Most viszont alig látszik még valami, pedig le is fogytam és 6kiló mínuszban vagyok jelenleg az első terhességemhez képest.
2018. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes, én mindig az alacsonyságomnak tudtam be ezt a dolgot, de ezek szerint nem ezen múlik.

1es voltam

2018. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!