Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamák, hogy...

18 hetes kismamák, hogy vagytok? Látható már a pocakotok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a baba nemét? ☺️
2018. okt. 28. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jól. 18 héttel ezelőtt meg jól megvoltam.
2018. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én még csak a 16. hétben járok, még nem igazán látszódik. Nem volt eddig nehéz a terhességem, a nemét még nem tudjuk. Ti?
2018. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Picit előrébb vagyok, 24 hetes a másodikkal. Az első is látszott a 12. héttől, a második még előbb, 18 hetesen már nem láttam a lábfejem a hasamtól. 😄 Kislány lesz most is és szuperül vagyok.
2018. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 18hetes vagyok, a neme még nem derült ki, 5-6odikan megyek dokihoz, hátha :) hanyattfekve egyértelműen latszik a pocim, állva szerintem még nem, párom szerint igen :D
2018. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már 24 hetes vagyok de már nekem is látszott. Kivülállók is èszrevettèk.
2018. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 5-6.-án megyek! Akkor derül ki talán!

Nekem eléggé látszik már, de nagyon vékony voltam azelőtt azért is ilyen szembetűnő! Neked kedves kérdező?

2018. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17+5 napos vagyok

első terhességemnél ilyenkor még nem látszódott semmi, jelenleg már nem tudom titkolni 😊😂 most már sokkal jobban vagyok és már 2 hete intenzíven érzem és már apa is érzi a mozgást! elsőt csak betöltött 18 hét után éreztem 😊

2018. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és még nem tudjuk a nemét, holnap megyek uh-ra 😊
2018. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még senki sem kérdezett rá, inkább úgy nézek, mint aki felszedett pár kilót a hasára. Nem vagyok nagy darab, 54 kilóval lettem terhes. Lányommal ilyenkor már egyértelműen látszódott, 6 kilóval voltam több. Fiúnak tippelték a 12 hetes ultrahangon. 6-án biztos kiderül.:)
2018. okt. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!