Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt ingyen babahol...

Terhesseg alatt ingyen babaholmik?

Figyelt kérdés
Volt valaki olyan helyzetben esetleg hogy betudott szerezni ingyen babaruhákat, kiskádat, játékokakat? Tudtok esetleg ilyen oldalakat ahol anyukák ingyen felajánlják kinőtt, megunt dolgaikat?
2018. okt. 29. 08:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Vannak facebookon ingyen adom cserélem csoportok. Mondjuk ha ezekre az alapvető cuccokra nem futja, a gyerekre miből fogja futni?
2018. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2018. okt. 29. 08:37
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
A védőnőhöz sok mindent bevisznek. Mi is oda szoktuk.
2018. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Védőnőnél is szokott lenni nálunk is, és vittem már be a máltai szeretetszolgálathoz is.

1. Nem feltétlen nem futja, de minek költsön ha ingyen is van?

Én is sok mindent kaptam pl a védőnőtől és nem azért, mert nem tudtam volna megvenni, hanem mert rákérdezett, nem kell-e (pl. Egy bontott csomag pelus, mert megmaradt vkinek), nekünk meg pont jól jött. Máskor meg én vittem olyat, ami nekünk nem kellett már. Mi ezzel a gond?

2018. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát nállunk a védőnőnél sosincs semmi legalabb is nem tudok róla és nem is szokott senkinek semmit felajánlani. :( de koszonom szepen a valaszodat!
2018. okt. 29. 09:29
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Na ez a baj, amit 4-es ír, hogy sajnos sokszor olyan csap le az ingyenholmira aki nincs is rászorulva! Szerintem ez undorító.

Kérdező, gyerekorvosnál is szokott nálunk lenni, illetve FB csoportokban is naponta kínálnak ingyen baba-és gyerekcuccokat! Csak nézd figyelmesen és gyorsan csapj le rájuk mert simán elviszik azok akik ki tudnák fizetni de nem akarják.....eleg sok ilyet hallottam és most 4. is pont erről adott képet.

2018. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen facebookon nezegetem ezeket a csoportokat.:) de sajnos a legtobb ember cserelni szeretne babaholmikat egymas kozt. De nem adom fel nezelodok :) koszonom neked is.
2018. okt. 29. 09:43
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

4-es, én nem lennék büszke arra, hogy elhordom a rászorulóknak szánt ingyencuccot úgy, hogy amúgy lenne pénzed venni magadnak. Ez rohadtul gusztustalan.

Kérdező, szerintem is facebookon nézelődj, sok ilyen csoport van.

2018. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan, hogy Újpesti adok-veszek piac (nem csak újpestiek hirdetnek), ha budapesti vagy ott nagyon sokszor van ingyen. Vagy 200-300 forintokért.
2018. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlen nem futja, de minek költsön ha ingyen is van?


Mert ha nekem futja rá, akkor alapvető, hogy az ingyenes lehetőséget meghagyom a rászorulóknak, azért.

2018. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!