Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt ingyen babahol...

Terhesseg alatt ingyen babaholmik?

Figyelt kérdés
Volt valaki olyan helyzetben esetleg hogy betudott szerezni ingyen babaruhákat, kiskádat, játékokakat? Tudtok esetleg ilyen oldalakat ahol anyukák ingyen felajánlják kinőtt, megunt dolgaikat?
2018. okt. 29. 08:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha ingyen nem is , Facebook piacon tényleg elèg olcsón lehet baba dolgokat venni , mi is pl ott vettünk baba bútort teljesen jó állapotban volt.

Baba ruha csomagok tényleg pár ezerért vannak , kiskád is stb. Mondjuk a legtöbb Pest környéke nemtudom merre élsz.

Illetve van a kisgyermekes rokon barát , mi pl rengeteg dolgok kaptunk tőlük is.

2018. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%

19.-re reagálva: baromi egyszerű, en SOHA nem élek az ingyenlehetőséggel. Azért, mert számomra gáz hogy meg tudom venni de mégis ingyen veszem el, holott NINCS olyan kerület ahol ne lenne rászoruló! Plusz gondolat, ha a védőnő ingyenholmit ajánl fel, az sajnos jelenthet valamit.......nekem sosem ajánl fel, vajon miért? Én annak ajánlok fel ingyencuccot amit leadtak a szolgálathoz, akiről azt látom hogy bizony elkél. Mert sokszor rendezetlen vagy elnyűtt benyomást keltenek a gyerekek vagy anyuka is. Olyan nincs hogy egy védőnő nem talál valódi rászorulót a hozzá járók között! Ha Neked ajánlotta fel, téged gondol annak. Ez elkeserítene, nem lecsapnék a cuccra mert ezzel is igazolom a sejtését.


Más: van ismerősöm ahol anyuka mindig új cuccokban tipeg, de a gyerekek használtban vannak, 2 számmal nagyobb melegítő ("nagyobbat adtam neki úgyis hamar belenő"), össze nem illő kicsit lógós darabok, stb. stb. Ezt sem értem. Pedig megtehetnék de valószínű inkább az elfogadott ruhákat használgatják el az újonnan vettek helyett.

2018. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!