RedVanillia kérdése:

Klion használata?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam klion hüvelytablettát és nekem és a páromnak írt az orvos még 2 db klion szájon átt szedős tablettát.

a hüvely tablettába 10 szem van a másikba 1csomagba 20 szem

Ugye ez egy kúra. Akkor reggel és este kell be vennem a tablettát szóval napi 2 szemet?

(23hetes terhes vagyok)



2018. okt. 31. 07:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert az orvos ugye a receptre írta rá hogy hogy kéne szedni, de a gyógyszertáros eléggé nem vette figyelembe.. mert kaptam Maltofert is a vérszegénységemre a gyogyszertáros meg rá írta, hogy 2x1 tabletta.. az orvosom meg bele írta a kiskönyvembe, hogy napi 1 szem és olvastam is azóta hogy terhesség alatt annyit lehet szedni. A klion ra is rá írta ugyan úgy hogy 2x1 szóval kicsit félek hogy így helyes e.. mert ugye ez egy antibiotikum ha jól tudom. (A klion szedése nem került bele a kiskönyvembe csak annyi hogy klion kúra :( )
2018. okt. 31. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!