Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Évek óta 48kg vagyok. Most...

Évek óta 48kg vagyok. Most léptem a 6. hétbe. A doki szerint kb.10kg-ot fogok felszedni szülésig. Ez normális vagy kevés?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki hasonló "paraméterekkel" rendelkezett terhesség eléjén? Ha igen, mennyit hízott? (Tudom, hogy alkattól függ, csak kíváncsi vagyok. Természetesen nem fogom magam diétára fogni, de azért nem is akarok reggeltől estig zsíros, agyon cukrozott, magas kalóriatartalmú ételeket enni. Tíz évvel ezelőtt 13évesen csak 46kg voltam, szóval csupán 2-3kg jött fel 10év alatt.)
2008. nov. 5. 14:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz velem édesség nélkül, muszáj ennem! NEm mondom, h. állandóan és sokat eszem édességet, de muszáj vmennyit ennem minden nap. Gondolom minimális, ill. átlagos mennyiség nem árthat.
2008. nov. 6. 10:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugodtan egyél édességet, ha azt kívánod. Én is ettem, és nem lett terhességi diabéteszem, és nem is híztam olyan nagyon sokat sem. Ez egy más állapot. Más dolgokat kívánunk, ez nem baj, fő az hogy mindenből megtartsuk a mértéket.
2008. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Alapból vagyok olyan, h. minden nap kell édességet ennem, de sosem tudnék csak ezen élni. Viszont szerintem mostantól egyre többször lesz hányingerem, ami miatt valószínűleg rá sem bírok majd nézni jó ideig az édességre. :(
2008. nov. 6. 16:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha édességet eszel, én is nagyon édesszájú vagyok és az első terhességem alatt nemhogy magas, de kórosan alacsony volt a cukrom terhelés után (emiatt sokszor el is ájultam, hiszen mindez szintén kórosan alacsony magas vérnyomással párosult). A diabétesz inkább hajlamtól függ, nem attól, hogy miből mennyit eszel. Viszont a terhességi hányás nem olyan mint egy sima gyomorrontás, tehát kiadod magadból, de utána akár rögtön is tudsz enni, mert a baba miatt a szervezeted egyszerűen nem ürülhet ki.
2008. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, elírtam: nem magas, hanem alacsony (80/40) vérnyomással párosult.
2008. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteg nő épp arra panaszkodik, h. még az innivaló sem marad meg benne. Na mindegy, remélem én szerencsés leszek. :D
2008. nov. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!