Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen szex utáni barnázás?

6 hetesen szex utáni barnázás?

Figyelt kérdés
Eddig semmi probléma nem volt. Orgazmus és szex után enyhe pecsételő barna folyás jelentkezett, ami azonnal elmúlt, csak a wc papíron volt látható. A terhességi tünetek nem gyengültek, ugyanúgy hányingerem van és feszül a mellem. Holnap rendel a dokim, ma csak az ügyeletre tudnék bemenni, de nem szívesen, mert nemrég be kellett mennem, és nem jó tapasztalataim voltak az ottaniakkal.

2018. nov. 4. 09:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jót “röhögtél”, én nevetni szoktam.

Gondolom nem véletlenül jártál eg. ügy-re, nem orvosira :D de köszi, hogy megmagyaráztad, hogy miről szól. Lapozd fel újra, ha szeretnéd írok okdalszámot ahol erről írnak. A teratogének között nem említik. Gondolom nem véletlenül kihagyták, elfelejtették beleírni, hogy a szex káros lenne.

2018. nov. 4. 10:43
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Te nagyon hülye, a fejlődéstan nagyon nem ugyanaz, mint a fejlődéslélektan. És nyilván nem elírtad, hanem sötét vagy.
2018. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: Kezd bicskanyitogató lenni a stílusod. Minek tettél fel kérdést ha képtelen vagy elfogadni a válaszokat/tanácsokat? Várandós vagy éppen márt szült nőktől? Akiknek esetleg személyes tapasztalatuk is van.

Te is érzed az összefüggést a barnázás és a szex között, szóval nem értem a felháborodásodat.

Én is "csak" csecsemős vagyok, nem orvos, úgyhogy inkább nem írom le a véleményemet, de a stílusod

alapján azért Te még fogsz egy-két pofont kapni a terhességed alatt. Majd azért ne tojd össze magad ha a szülésedet "csak" egy szülésznő fogja levezetni és próbáld meg visszatartani az undorodat a védőnőnél is... És tanácsot véletlenül se fogadj el senkitől akinek nincs orvosi diplomája....

Csak akkor legközelebb majd ne itt tedd fel a kérdéseidet hanem a dokinál...

2018. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a kornak és a fizikumnak a vetéléshez.. Rengeteg egészséges, 20on évesnek van vetélése. Semmi köze ahhoz, hogy te bicikliztél.

Barátnőmnek, tesómnak is volt vetélése huszonévesen, makk egészségesen. Aztán lett gyerekük persze, csak arra írom, hogy olyan nincs, hogy te nem vetélhetsz el mert fiatal vagy.

Biológia könyvet forgass egy embrióról, ne pszichológait (ami nyilván csak szülés után lesz hasznos)


Amúgy meg menjél be az ügyeletre megint, ha jót akarsz, mondd el hogy szex utám volt, biztosan el is fognak tőle -egy időre- tiltani.

2018. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Oké, oké. A védőnőm kedves. És nem mondta, hogy ne szexeljünk. Meguntam már ezt a topikot, őrlődjetek csak ezen. A könyv pedig Sheila R. Cole, Michael Cole Fejlődéslélektan. Az egyik a sok közül, ami nem ír erről a várgyú témáról, hogy a szex ártalmas. Majd ha elhagynak titeket, akkor is legyetek ilyen okosak, és ne az új nőt hibáztassátok, aki férfiszámba vette a férjeteket. A páromnál így kezdődött, hogy a terhesség alatt nem feküdtek le a volt feleségével, mert veszélyes. Utána 8 évig nem. És válás lett a vége.
2018. nov. 4. 11:01
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, ami az első 12 hétben, ami a kritikus időszak, vetélést okozHAT, illetve utolsó időszakban beindíthatja a szülést - ezt az orvosom mondta mikor megkérdeztem a terhesség elején hogy mit lehet mit nem. Az orvosom az egyik legjobb a fővárosban.


2. Az én férjem nem egy ösztönylény, nem 16 éves, évek óta gyereket akart, hidd el nem rohant máshoz azért mert 12 hétig amikor amúgy is hánytam és rosszul voltam nem "kényszerszexeltem" vele, mert akkor neked innen fúj a szél.. Félsz hogy elhagy. Ahol ez felmerül, ott elfog akkor is, ha megszültél és nem te leszel egy ideig a szexistennő a szülés után.. Ja és szülés után sem lehet min. 6 hétig szexelni. Vagy majd a varrataiddal is fogsz,mert te olyan stramm vagy?


3. Felénk létezik más is, mint a hüvelyi úton történő szex,az első 12 hétben én "elintéztem" a férjemnek máshogy, amúgy is szeretem csinálni, így nem esett nehezemre.

2018. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Persze, hogy nem volt a fejlődéslélektanban szó arról, hogy nem lehet szexelni terhesség alatt, mivel nem orvosi könyv, hanem PSZICHOLÓGIA tankönyv.
2018. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális férfi nem hagyja el a párját mert néhány hétig nincs szex a terhesség miatt. Mikor elolvastam a kérdésed, szerettem volna válaszolni bővebben, de a kommentjeid alapján irritáló egy stílusod van kedves kérdező. Mi az hogy leszólod akinek egészségügyis végzettsége van? Gondolom te orvosira jársz/jártál ugye?

Anyukáknak, kismamáknak akarod bemagyarázni a baromságodat, akik egyébként keresztül mentek ezen, tehát nem könyvekből meg netről szedték az infókat.

Végülis sokkal fontosabb a szex, mint egy kisbaba élete, egészsége. Vigyázz, el ne hagyjon a párod ha kimarad néhány hét a gyereketek miatt. Akinek ennyi esze van, az ne válljon gyereket, és lehet folyton szexelni.

Jaa és nekem is vetélt el huszonéves ismerősöm, pedig nagyon vigyázott magára, betartott mindent mert nagyon szerette volna a babát. Neki is barnázással és vérzéssel kezdődött.

Ha nem fogadod el a válaszokat, nem kell kérdéseket írni ide és nincs gond.

2018. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, "kedves" kérdező, nálad hogy van, velem a 12.(!) héten közölték, hogy rálóg a belső méhszájra a méhlepény. Egyből mindenki azzal jött, hogy innentől tilos a szex, amit addig sem műveltem, mert én az elejétől veszélyeztetett terhes vagyok, holott pár évvel fiatalabb vagyok nálad, és én sem vagyok sem "tápos", sem olyan, aki utálja a mozgást, mert rendszeresen sportoltam, csak már az 5. héten haematomával indítottam, amitől véreztem, és nőgyógyászati betegséggel lettem terhes. Visszatérve: elég gyakori, hogy a méhlepény rajta van vagy rálóg a méhszájra, de ezt szerintem a 12. hét előtt a legtöbb helyen nem közlik, viszont ezzel tilos a szex, mert nem tesz jót neki a méhösszehúzódás, vérzéshez, barnázáshoz vezethet. Előbb ilyesmiről kellene olvasni szerintem.;)
2018. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a szexuális együttlét indította be a szülést 2 éve. 38. hétre, persze. Én úgy tudtam, hogy a sperma illetve az orgazmus is szülésindító hatással rendelkezik...
2018. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!