Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek valami kisebb probléma...

Akiknek valami kisebb probléma volt a terhessége alatt hogyan tudta kivárni a következő vizsgálatig? Adjatok tanácsot kérlek

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi akiknél volt valami probléma mint pl: lassan fejlődő baba, hamar érő méhlepény, hamar elkezdődött tágulás...stb stb

Hogyan bírtátok ki hogy ne stresszeljétek magatokat azon minden áldott nap hogy vajon jól van e a baba?

Tudom hogy ilyen esetben többet lehet ártani a stresszel, de amikor nem tud ezen uralkodni az ember mégis mit tegyen? Nektek hogy sikerült ezeket a hónapokat átvészelni?


2018. nov. 4. 18:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azta, sok mindenen keresztül mentetek akkor. Sajnos nektek sem csodás 9 hónap volt akkor. Viszont a lényeg hogy mindezek ellenére egeszséges kisbabátok született. Gondolom ez mindent feledtett és kárpótolt. Bár gondolom milyen nehéz időszak lehetett.

Kívánok nektek a jövőbe sok boldog percet a gyermekeitekkel!😊

Köszönöm hogy megosztottátok ezeket velünk, nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem ez tényleg erőt add. Szoval köszönöm!

2018. nov. 4. 21:28
 12/13 anonim ***** válasza:
5.héten véreztem 6 napig. 2 naponta jártam vérvételre, nézték a HCG értéket, mert UH-n nem láttak semmit. 12.héten felmerült a Down szindróma, 2 hetet vártunk a Nifty teszt eredményére, szerencsére negatív lett. 14.héten elöntött a vér, méhlepényleválásom volt, 2 hét fekvés, közben 3-szor voltam éjjel/hajnalban az ügyeleten, mert újra és újra elkezdtem vérezni. 2 hét után mondták, hogy tökéletesen visszatapadt a lepén. Nagyon boldog voltam. Majd másnap hajnali 5-kor kimentem pisilni és megint véreztem, irány a kórház, egy hematómám volt, újabb 2 hét fekvés. 18.héttől minden rendben volt. Majd 35.héten beindult a szülés, nem tudják miért, de megrepedt a magzatburok. Én annyira szerettem a terhességet, hogy nem is gondoltam arra, hogy ténylegesen baj történhet.... Pár nap és 9 hetes lesz a fiúnk. Van egy 2 éves kislányunk, akinél álomszerű volt az egész terhesség, 42.héten született, szóval tényleg nincsen 2 egyforma várandósság. Kitartást és csak a pozitív gondolatokra koncentrálj!!!
2018. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyi minden után Nektek is minden rendben lett a kisbabával!

Gratulálok hozzá és sok egészséget neki! 😊

Remélem mi is teljesen rendben leszünk a végére. 😊

2018. nov. 5. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!