Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól, hogy lentebb ment a...

Attól, hogy lentebb ment a hasam, az nem azt jelenti, hogy nemsokára megszületik a baba?

Figyelt kérdés

A sok hülye ismerős ezzel ijesztget.Fú de lent van a hasad,nemsoká megszülsz.

Van benne igazság vagy csak azért van lejjebb a hasam,mert máshogy fekszik a babám?


2010. jún. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, ha már a 36-37.héten túl vagy, simán jelentheti azt, hogy akár hamarosan jöhet is a baba, mert tényleg ezt szokták mondani, hogy akinek hirtelen lentebb megy, az hamarosan szül :) hiszen pont azért mondják, mert valóban lentebb megy a baba, akár az is lehet, hogy már a kis buksija a helyén van :) de persze van akinek lentebb megy és csak 1 hónap múlva szül, szóval ez nem törvényszerűség :)
2010. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
32hetes vagyok.
2010. jún. 25. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
en is 32 hetes vagyok sokkal lejjebb van a hasam ma voltam dokinal es ha csak nagyon sokat nem pihenek tenyleg bar mikor beindulhat a szules.mar mindenem ossze van pakolva korhazba es mar csak remenykedek hogy meg 5 hetet valahogy bent maradjon legalabb mert meg csak 2o4og-os
2010. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!Hát én is remélem,hogy ki húzom legalább még 4hétig,nagyon félek én is egyébként a koraszüléstől.Orvosnál én is voltam tegnap,de nem mondott semmit a hasamra,csak mondta,hogy pihenjek és szedjem amiket felírt.Remélem azért még te is kihúzod 4hétig.Ha annyit még kibír a babánk,akkor királyak vagyunk kedves 32hetes válaszoló.

:)

2010. jún. 25. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
bizom benne.
2010. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 34 hetesen ment lejjebb a hasam, de csak 40+6 napra szültem. Nekem is mondták, hogy nem adnak egy hetet, és meg lesz a babám.

2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!