Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van még remény?...

Szerintetek van még remény? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Holnap megyek az orvosomhoz. Nagyon aggódom. Múlt hét hétfőn voltam és akkor csak petezsákot és szikhólyagot látott. Viszont ma töltöttem a 10. Hetet. Az orvos azt mondta ne aggódjak. Lehet csak fiatalabb a terhesség. De az higy az embriót nem látta majdnem 9 hetesen, ez nagyon megvisel. Szerintetek van esély rá, hogy minden rendben legyen?

2018. nov. 13. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál a dokinál?
2018. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 momoka 2002 ***** válasza:
Igazoljatok vissza valaszolok,de ilyen esetben, korai terhessegnel a halvanyodo terhessegi teszt is kimutatna ha csokkenne a hcg(gond lenne a fejlodessel) vagy csak a vervetel?
2018. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem halványodott a teszt, mondjuk a hcg se csökkent, mivel az üres petezsák ott volt beágyazódva, annyi elég, hogy termelődjön a hcg.
2018. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nem is gondoltam volna, hogy érdeklődtök. Köszönöm nektek.

Szerdán voltam ugye, nőtt a petezsák is és a szikhólyag is. Így azt mondta az orvosom, hogy egy pici esélyünk van még. Hétfőn kell visszamnennem. De ha addig nem lesz jelentős változás, akkor sajnos missed ab.

Most táppénzen vagyok. Pihenek, szedem a vitaminokat és reménykedem. A hasam néha szurkál, mint az előző terhességemnél. Na meg persze izgulok is. Reménykedem, de közben fel is készültem sajnos a rossz végre.

Nagyon köszönöm szépen, hogy érdeklődtök.

2018. nov. 16. 21:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Megy a drukk, majd jelentkezz még!
2018. nov. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia mi lett végül?
2018. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!