Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek keményedésnek számítanak?...

Ezek keményedésnek számítanak? Vagy mégis mi?

Figyelt kérdés

Tudom milyen kifejezetten a keményedés. Mármint abból indulok ki hogy orgazmus után mindig volt. Szóval én nálam az a keményedés.


De! Olyan nincs egyebként napközbe mióta magnéziumot szedek.

Viszont ez helyett olyan van hogy mikor fekszem jobb vagy bal oldalt egyszer csak bekeményedik az egész hasam. Nem urgik így össze, nem fáj, csak érzem hogy feszül kicsit és hogy kemény lesz, néha mindenhol néha csak egyik oldalt. Ha kicsit megmozdulok, helyett váltok elmúlik.

Viszont nem csak fekve hanem pl ha elmegyek egy 5 perces sétára akkor is jelentkezik már a séta közben.


Ezek is keményedések lennének csak nem teljesen ugyan olyan mint amit máskor tapasztalok?


28+5 hetes vagyok.


2018. nov. 15. 21:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!