Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mulik el a rosszullet/ha...

Mikor mulik el a rosszullet/hanyinger terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hetes kismama vagyok. Mar az 5. hettol szornyu hanyingerrel, emelygessel, gyakran hanyassal jaro tuneteim vannak. Az elejen meg ugy ahogy, de kibirtam mara mar kivagyok. Enni nem nagyon tudok. Ma reggel 1db almat tudtam megenni es kb 10perc mulva rohantam is a wcre. Egesznap fekszem, takaritani szerettem volna de nem sikerult hiszen hanyingerem lett ismet. Magne B6 vitamint szedek ami egyszer segit egyszet nem. Ha tudnatok valami jol bevalt praktikat vagy otletet mondani annak nagyon orulnek!

Koszonom a valaszokat elore is!



2018. aug. 2. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én 14.hétig nagyon hánytam, húsra nézni se tudtam pl (szó szerint..)

Amugy 17hetesen mult el teljesen.

2018. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ja es nekem a hideg kóla meh jegkrém vált be, volt h 1 napig nem is hanytam, olyan jól hatottak. Csak hat megne fázz, énis tavaly nyaron voltam júliusban 7hetes

1#

2018. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%

Miert fekszel egesz nap, nem dolgozol ? Miert kell elhagyni magad ?


A kerdesedre a valasz, nekem szules utan mult el.

2018. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem kb 11 héten szűnt meg. De étvágyam azóta se nagyon van, és néha még émelygek, hányingerem van.

Szerintem ez elég egyedi.

2018. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindkettőnél a 14. hétig tartott, bár most a 10. héten már jobb lett lényegesen, de azért még volt émelygés, hányás utána is.

Amúgy kedves 3-as, én nem feküdtem egész nap, most pl. a 3 éves mellett ha akartam volna, se feküdhettem volna, de őszintén, marha jólesett ebben az állapotban nem pattogni, hanem pihenni, ha itthon volt a férjem. Persze lehet játszani a szuperwomant, hogy két hányás között émelyegve meg szédülve is 8 fogásos ebédet csinálok, meg fényesre nyalom a lakást, csak az a helyzet, hogy magadat szívatod vele.

2018. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Elozo, nem tudok erre mit mondani, dolgoznom kellett. Ahol elek , nem divik a tappenzcsalas.
2018. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgozom, attól függetlenül szarul voltam az elején. Ne mondd már meg, hogy ki mit csináljon.
2018. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hol táppénzcsalás, ha azért van otthon, mert hány, szédül, fáj a feje, meg rosszul van? Szerintem ez tök indokolt. Ha ugyanezek a tünetek azért vannak, mert bekaptál egy fosós hányóst, akkor is teljesen érthetően kiírnak, akkor terhesen miért ne járna? Azért, mert nem vírus okozza, hanem terhesség? Amúgy meg nem minden munkakör olyan, hogy lehet így dolgozni. Megnéznék pl. egy szakácsot, felszolgálót egész nap étteremben, kajaszagban, ahogy random elhányja magát néha. Vagy egy ügyfélszolgálatost, ahogy felugrik az ügyfél elől, és rohan hányni. Biztos nagyszerű lenne.
2018. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

3# annyira nem lehettél sz(@)rul, ha dolgozni el tudtál menni. Kepzeld van az az eset, amikor csak feküdni bírsz, de valószínű nálad nem ez volt a helyzet. Az meg nem táppénzcsalás, ha azért maradsz otthon mert rosszul vagy és okádsz, ha kell ha nem. Vagy szerinted mire való a táppénz?!

Kérdező, jéghidegre hűtött gyömbéres-citromos víz valamelyest jó de ezen csak az idő segít sajnos.

2018. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

12 hetes uh-n már nagyon nem -bírtam a rosszulléteket, mikor egy ottani doki közölte hogy ha hányinger van, miért ne. Vesz be dedalont? Néztem rá, hogy lehet?

15 hetesen úgy voltam vele h ennyi volt nem bírom a folytonos hányast, 65rol lementem 61-re, vegul jott a reggeli 1 dedalon. 18. Hetre hagytam el fokozatosan. Azóta van egy egészséges 4 hónaposom :) de azért kérdezd meg a dokid róla.

2018. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!