Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne emelgessem? Nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Második babánkat várjuk, az első 2 éves múlt, és próbálok leszokni arról, hogy emelgessem, de néha kiküszöbölhetetlen. Érdekelne azok tapasztalata, akiknek több gyerekük van. Nálatok nem okozott gondot terhesség során a nagytesó emelgetése?

2018. nov. 17. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Mi leszoktunk az emeletéről. Szerencsére megértette, hogy most csak apa emeli fel. Mikor kell emelgetned?
2018. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*emelgetésről
2018. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Berakom a babakocsiba vagy a biciklin a gyerekülésbe, kiveszem, néha csak úgy megfeledkezem és felkapom a kezemre, amikor kéri...
2018. nov. 17. 22:42
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Mi igyekeztünk mindent úgy kialakítani, hogy egyedül is megoldja. Etetőszék amibe ő mászik be... Stb Neki is tetszett az önállóság. :)
2018. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De miért ne emelhetnéd? Nem tilos alapvetően, csak ha problémás a terhességed.

Nekem mélyen tapadt a lepény, félő volt, hogy leválik, ezért "letiltott az orvos" sok mindenről, köztük a megerőltetésről, de amint feljebb vándorolt a méhlepény és elmúlt a veszély, ugyanúgy emelem a nagyot, ha kell, mert semmi kockázata.

2018. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

9 hetes vagyok, eddig nem is volt gondunk az emelgetéssel, meg az orvos is azt mondta, hogy minden rendben van a terhességgel, nem veszélyeztetett.

A biciklizést sehogy sem tudom anélkül megoldani, hogy megemeljem és berakjam a gyerekülésbe.

2018. nov. 17. 22:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

15 kg-s a nagyfiam, 2ésfél éves

én emelgetem, mert van amikor muszáj vagy épp csak szeretgetjük egymást

20hetes a hugi, eddig semmi probléma nem volt, se görcs..se semmi

2018. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos volt a nagy, amikor az ikrekkel terhes lettem. Értelemszerűen őt még emelni kellett kiságyba, etetőszékbe, autósülésbe,stb. Kb. 12-13 kiló lehetett ebben az időszakban. Karból, bicepszből emeld, nekem ezt a védőnő javasolta. Semmi gondot nem okoz, mert hozzá van szokva a szervezezed. A nőgyógyászom is megnyugtatott, hogy tegyem a dolgom nyugodtan a naggyal.
2018. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 13kg volt amikor terhes lettem. Nyolc hónapos terhesen kezdtem leszokatni arról,hogy emelem. Soha nem volt baj.
2018. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
En is emeltem vegig. Nem volt gond. Ha edzesben vagy meg se kottyan igy nem is okoz kart.
2018. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!