Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti milyen, furcsa,...

Kismamák ti milyen, furcsa, érdekes dolgokat kivántatok szülésig terhesen, amit nem terhesen, nem tudtatok volna meg enni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 19:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Első, nekem meg a gombástokány a kedvenc most. Gyűlölöm a gombát.. :D

Egyébként én tejbegrízt ennék állandóan, kifejezetten imádom, ha csomós marad kicsit. Nem mondom, hogy nem szerettem eddig, de gyerekkoromban ettem utoljára, mikor mamám csinált reggelire, amúgy sosem jutna eszembe egy átlagos reggelen ezt készíteni.

2018. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Zsíros kenyér meggy befőttel. Minden nap ettem hónapokon keresztül, néha szinte sírtam örömömben, amikor elkezdtem enni.
2018. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Az első terhességem alatt megszerettem a mustárt, előtte utáltam. Most megeszem éppen, de ha lehet mellőzöm.

A második terhességemnél nem volt ilyen étel.

2018. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Hát én vagyok a fehér holló mert egyik terhességemben sem tudtam enni igazán nem voltam éhes. Babák nőttek én meg fogytam. Azonban az első babámmal a fagylalt volt az egyetlen amit kifejezetten kívántam. Március közepén tömtem magamba a fagylaltot egyszerre hat gombócot. Az alá nem adtam. Másodjára megutáltam a halat. Addig szerettem meg is kívántam megcsináltam beleszagoltam es azóta nem bírok halat enni. Ez öt éve volt...Harmadik babámmal a burek. Spenótos burek édes nem szénsavas üdítővel.
2018. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Utálom a halat, terhesen minden másnap megettem egy doboz halrudacskát (szigorúan barackbefőttel). Azóta se...
2018. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Zsiros kenyeret ettem szalonaval es paradicsommal, a ferjem alig birta nezzni. Zsirt zsirral ettem volna, ha mast ettem azt kihanytam. Az elso 11 hetben megis fogytam 2 kg. Pedig csak ezen eltem es egy alkohol mentes sor mindennap lecsuszott.
2018. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
75%
Savanyú káposztával töltött csípős almapaprikát ettem az elején mértéktelenül. A kollégáim mindig azzal húztak, hogy már hiánycikk az országban, mert állandóan azt ettem. Sokszor csak úgy magában is. Illetve mindent ami méregerős volt. Alapból szeretem az erőset, de ennyire azért nem... :-) Viszont a tojást, amit korábban imádtam, mindenhogyan elkészítve, most nem tudom megenni. 39+3 hkm vagyok, remélem szülés után majd visszaáll a világ rendje. :-)
2018. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%

első és jelenlegi terhességemnél se kívánok kimondottan semmit

talán a gyümölcsöt tudom kiemelni, nem terhesen évente 1-2 alkalommal ettem csak

most meg napi szinten minimum egy almát megeszek vagy szőlőt, banánt, körtét..stb.

2018. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Piros Arany. Akárhogy: tubusból, kenyérre kenve... mindegy volt.
2018. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ilyen most a kínai kaja. Az elmúlt hetekben bármikor, bármennyi kínait le tudtam volna gyűrni, sőt, még most ahogy írom is összefut a nyál a számban :D Előtte rá sem tudtam nézni...
2018. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!