Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti milyen, furcsa,...

Kismamák ti milyen, furcsa, érdekes dolgokat kivántatok szülésig terhesen, amit nem terhesen, nem tudtatok volna meg enni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 19:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Én a halat en bloc utáltam azelőtt. Minden halat, minden módon. Már a szagától is menekültem. Aztán pocakosan elmentünk egy ilyen echte borzalmas falunapra, a férjem vett egy sült halat, nekiállt enni, két falat után elkaptam előle és úgy ettem meg, mintha muszáj lenne. Szegény, mehetett a következő adagért, de abba is belecsipkedtem :D Ez nálam nem múlt el szülés után, bár azóta nem rajongok úgy a halért mint terhesen, viszont néha sütök itthon és eszem is belőle :)
2018. nov. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
Előtte is szerettem, de terhesen eszméletlen mennyiségű tökfőzeléket megettem. Minden héten legalább 2x főztem.
2018. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22%

Én sokkal kevesebbet és nehezebben eszem. Első és harmadik trimeszterben émelyegtem. Most a szülés előtt 2-3 héttel már jobb.

Az egész terhessègre jellemző, hogy nem úgy vagyok éhes, mint régen, hanem ha nem eszem időben, hanyinger, gyengeség jön.

2018. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Eddig utáltam a brokkolit. Most ölni tudnék érte...
2018. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ki és miért pontozza le a válaszokat?! 🤦🏻‍♀️ Eszméletlen, milyen emberek vannak.
2018. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!