Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz a gyerekem?

Milyen lesz a gyerekem?

Figyelt kérdés
A férjem drogozik de szeretne gyereket hogy szüljek neki.De nem tudom hogy merjek-e szülni mivel drogos és a gyereknek nem-e esik baja egészségileg,szellemileg és lehetek-e ettől terhes ha drógos a férjem?Én tiszta vagyok.
2018. nov. 20. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem hogy ez csak kamu.
2018. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugy leptem be, hogy megnezem, van-e ma valami napitroll.


Ugye nem komoly? Ha nem, mit szed?

2018. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kamu
2018. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog hogyha a férjed drogos,te tiszta vagy.Azért ez nem olyan dolog,hogy pl a férjed cigizik,te pedig nem.Vagy te is használsz anyagot,vagy kamu a kérdés.De bízok az utóbbiban!
2018. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu komoly.Már 5 éve drogozik,cigizik iszik.Én komolyan tiszta vagyok.Néha napján elszívok egy rendes cigit Pall malt,alkoholt azt is néha napján.De sosem voltam részeg.Légyszi mitévő legyek.SEGÍTSETEK.
2018. nov. 20. 21:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit szed?
2018. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne nem így írnád, hogy drogos. ..Nagyon gyenge és látszik,hogy tanulatlan is vagy

Tiszta gáz már egy jó kamut sem tudnak írni a mai világban. ..

2018. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hja tiszta gaz, miota az a kettyos megszult aki a mennybol hozta le a gyerek kelengyejet, semmi jo sztori
2018. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves választ adók ha hiszitek ha nem igy van ahogy leirtam.Lehet hogy hűlyének néztek és csak KAMUNAK gondoljátok az egészet de én nem és egy gyerekről lenne szó.Akit kik kell hordanom 9 hónapig,éjjel nappal vele lenni felnevelni.És ki tudja ha beteg lesz?Férjem elhagyhat én meg aztán szenvedhetek a beteg gyerekkel.És ti ezt kamunak veszitek?Hát elég baj.
2018. nov. 20. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem kamu mégis milyen embernek jut eszébe egy ilyen embernek gyereket szülni? Miért vagy egyátalán együtt egy ilyennel?

De az írásod alapján egy tanulatlan buta nő lehetsz, már ne haragudj.

Ne szülj semmiféleképpen.

2018. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!