Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz a gyerekem?

Milyen lesz a gyerekem?

Figyelt kérdés
A férjem drogozik de szeretne gyereket hogy szüljek neki.De nem tudom hogy merjek-e szülni mivel drogos és a gyereknek nem-e esik baja egészségileg,szellemileg és lehetek-e ettől terhes ha drógos a férjem?Én tiszta vagyok.
2018. nov. 20. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Te szeretted volna, hogy egy drogozó ember legye az apád? Vagy ha sajnos az volt, akkor boldog gyerek voltál mellette?

Szeretnéd ugyanezt a saját gyerekednek?

2018. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy szokjon le a cuccozásról és ha egy évig tiszta beszélhettek a dologról.

Biztos nem szülnék egy drogosnak, szerinted milyen peldát látna igy a gyerek?? Ha meg lesittelik apucit nevelhetes egyedül a gyereket. Egyaltalan te hogy bírod ezt?

2018. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Akit kik kell hordanom 9 hónapig,éjjel nappal vele lenni felnevelni.És ki tudja ha beteg lesz?Férjem elhagyhat én meg aztán szenvedhetek a beteg gyerekkel.És ti ezt kamunak veszitek?Hát elég baj."


Igen kamunak mert értelmes ember nem is jön össze ilyen férfival, nem hogy még azon gondolkodjon szüljön-e neki vagy nem.

Te magad válaszoltad meg a saját dilemmádat, akkor most mi nem világos?

Jah hogy te is primitív vagy, az. Egy értelmes nő nem áll le ilyen suttyó alakokkal.

2018. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem lennék együtt egy ilyen alakkal, nem hogy gyereket szüljek neki. A helyedben választás elé helyezném: vagy normális élet, család, vagy viszlát. Amíg nem él józan, tiszta életet, semmiképp ne vállalj vele gyereket!
2018. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!