Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesség 6 hetesnek...

8 hetes terhesség 6 hetesnek felel meg. Valaki volt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A helyzet az, hogy tegnap este mikor mentem pisilni észre vettem, hogy vérzek nem annyira hú de nagyon de közepes erősségűnek mondhatnám.

El is mentem orvoshoz aki meg vizsgált ultrahangon keresztül és mondta, hogy a terhességem 5-6 hetesnek felel meg van szívhang illetve a méhszáj is zárva van ami jó jel de vissza kell menni pénteken, hogy lássák tovább fejlődik e a magzat vagy sem.

Kérem aki bárki tapasztalt hasonlót írjon nekem.


Ezer köszönet.


2018. nov. 23. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt 8 hetes terhesség, ami 6 hetesen megszakadt, de akkor még embrió sem volt, csak petezsák meg szikhólyag sejthető volt, ami végül nem fejlődött tovább. 8 hetesen (utolsó vérzés alapján) a méhem nagysága is 6 hetesnek felelt meg. Így lett missed ab.

Viszont amelyik doki szívhangnál azt mondja, hogy 5-6 hetesnek felel meg, az érdekes. Gyógyszert esetleg nem kaptál? A mostani terhességemnél 11 hetesen voltam ambulancián barnázás miatt, mégis akkor is adtak Utrogestant. Pihenés, semmi emelés, ágynyugalom.

2018. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen szivhang? Ez furcsa... Nekem 8 hetesen csak ures petezsak volt, igy muteni kellett. De ha van szivhang, akkor en nem idegeskednek a helyedben.
2018. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok az utolsó menstruáció alapján csak a doktornő mondta, hogy nagyobbnak kellene lennie a magzatnak mert 5-6 hetesnek felel meg. De szívhang az van és a méhszáj is zárva van.
2018. nov. 23. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsiként még nem volt nagy elteres, de a lányom nagyon sokáig kisebb volt a normálisnál. Voltak vérátáramlási problémáim, amire gyogyszert kaptam, és a végén teljesen normális súllyal született. A lényeg az, hogy magához képest szépen növekedjen, de ezt úgyis látjátok majd az ultrahangok során. Remélem, hogy nálatok is minden rendben lesz :)
2018. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó menstruációmtól számolva 8 hetesnek kellett volna lennem, mentem a dokihoz, megvizsgált nézte pár percig, már azt hittem frászt kapok aztán közölte,hogy kb 6 hetes, szîvhang volt. :) Most vagyok 11 hetes, minden rendben a babával :) Nyugi neked sem lesz semmi baj, ne idegeskedj, szedj magneziumot. A verzesre kaptal valamit? Esetleg progeszteront? A vérzés a vizsgalat elott vagy utan volt?
2018. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!