Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinel most...

Van itt olyan akinel most derült ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Én a 6. Hétben vagyok és olyanokat keresnék akiknél most derült ki, hogy babát várnak. valami forum létrehozásra gondoltam., azt meg nem tudom hol 🙂 Tapasztalatok megbeszélése, eszmecsere, kivel mi történik, mi volt a vizsgálatokon stb.. Szoval, hogy velem egyidos kismamakkal tudjak beszelni, es tapasztalatot cserelni.. Ez lenne a cél. Van akinek lenne kedve egy ilyenhez?
2018. nov. 23. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma voltam orvosnál mert utoljára szept. 27en volt meg. Azóta semmi, 8het2napos pocaklakom van 😍
2018. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dejoo. Gratulálok 😍 ha lenne kedved ilyen csoporthoz akkor nezz vissza a kerdesre hatha leszunk egy paran es el tud indulni valami. En nagyon orulnek neki. 🙂
2018. nov. 23. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) Én is gratulálok neked! Vissza nézek még :)
2018. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Facebookon érdemes megnézni, hogy van-e már olyan kismama csoport, ahol a hasonló időben lévőket várják. Én pl tagja vagyok a 2019 januári babák csoportjának. Szuper csapat, jó hogy pár hét eltéréssel mindenki ugyanott tart és meg tudjuk osztank a tapasztalatainkat egymással :)
2018. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Csinálj Facebookon egy csoportot, időközben be fognak csatlakozni sokan :)
2018. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sziasztok, èn is csatlakoznèk, mùlthèten csütörtökön teszteltem pozitìvat😊Decemberben megyek majd orvoshoz.
2018. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg keddig akkor beszallok :)
2018. nov. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia én is 6 hetes vagyok.hetfon megyek dokihoz.alig varom.
2018. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2019 juliusi babak neven talaltam csoportot a facen. Koszonom, gyertek ti is 🙂
2018. nov. 24. 08:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Még én is csak a 4.hétben vagyok,pozi teszt és decemberben megyek uh.ra és dokihoz. Addig izgulok.
2018. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!