Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mennyi idő után...

Nálatok mennyi idő után merült fel először a gyerektéma? 20L

Figyelt kérdés

Lehet akár poén szintjén is.

Én nem szeretem a gyerekeket és nem vagyok anyának való (nincs anyai ösztönöm, utálok másokról gondoskodni), de most pál fordulása történt. Párommal 1 hónapja vagyok együtt és már elkotyogta, hogy tőlem szeretne gyereket. Gondolkodott azon, milyen lenne, ami így, 1 hónap után meglepő volt hallani. Azóta minden nap felmerül bennem a gyerektéma. Mi lenne a neve, miket vennék neki.. Nem irtózom annyira a baba-mama dolgoktól, már nincs hányingerem a terhesség gondolatától. Kicsit irigykedem azon ismerőseimre, akiknek most lett babája, valamint a volt osztálytársnőim közül szívesen lennék az első, aki anya lesz és magam se tudom, miért. Párom és én is tanulunk még, soha nem dolgoztam, de az se zavarna, ha az egyetemet gyerek miatt nem tudnám befejezni.

1 hónapnyi járás után ez nagyon korai? Vagy csak betudható annak, hogy a párom elültette a bogarat a fülembe? Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?



2018. nov. 29. 15:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Drága #2-es. :)

Van elég elfoglaltságom ahhoz, hogy ne egy anonim oldalon éljem ki a frusztrációimat, mint te, már ami a trollkodást illeti.

Párom 25, volt előttem jó pár nővel, egyetem mellett dolgozik is, ő sem most jött a falvédőről. :) Valamint hiába csak 1 hónapja vagyunk együtt, már régebb óta ismerjük egymást.

Miért ne változhatna meg a gyerekvállalásról a véleményem, ha végre találtam olyasvalakit, akivel el tudom képzelni a jövőmet és jó apa lenne belőle? Mi ebben a hitetetlen? Savanyú a szőlő?

2018. nov. 29. 17:27
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Édes kicsi jószágom, te nem vagy több 15-nél. Csiszolatlan a gondolkodásod, a fogalmazásod, lerí rólad, hogy egy kiskamasz vagy még. De semmi baj, öntsd nyugodtan a napi 3-4 kamukérdésedet, a jelek szerint nincs jobb elfoglaltságod.
2018. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az első randin megbeszéltük, hogy milyen házat szeretnénk, mekkora esküvőt és hány gyereket. 5 éve ismertük egymást, csak kicsit sokáig tartott rájönni, hogy ő az, akit keresünk. 😊 Idén vagyunk 10 éve házasok, a házunk megvan, a gyerekszám fele is, és az akkor megbeszélt kutya-macska is. 😄
2018. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy poén sosem volt


4 hónap után szóra került...

Akkor kellett arról dönteni, hogy

összeköltözünk..( gyakorlati helyek miatt)


21 éves voltam

Én ekkor tudtam h majd egyszer szeretnék házas és anya is lenni


A férjem annyira nem volt családcentrikus.


Őszintén választás elé állítottam, higy akkor fejezzük be ha alapvető dolgokban különbözik a jövőképünk...

Mérlegelt..

4,5 évvel később házasodtunl

5. Házassági évfordulónkkor 4 hónapos volt a lányunk..

Ekkor voltunk 10 éve együtt


A gyerek ta sokszor előjött


Én szerettem volna hamarabb, de a kőrülmények....


Szeretnénk tesó(ka)t is

2018. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2 hónap után vágtunk bele. Akkor voltam 22, Ő pedig 34.
2018. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

20 évesen arról áradozni, hogy az aktuális palid egy hónap után azt mondja tőled akar gyereket MAJD, az nem más mint a rózsaszín köd hatása még... Remélem nem gondolod komolyan hogy valaki ezt komolyan mondja egy hónap járás után. Ha meg úgy gondolod, kislány vagy még.

Arra meg én nem lennék a helyedben büszke is, hogy a 25 éves pasidnak volt már jópár nője.

2018. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

20 vagyok, mit nem lehet ezen érteni? Rohadtul összekeversz valakivel, #2-es, mert még soha nem írtam ki kérdést ebbe a topikba. :DD De semmi baj, önstd nyugodtan a napi troll kommentjeidet, csak az a baj, hogy nagyon mellényúltál, mert pont nem annak szólsz be, akinek kéne. Se baj, ebből is látszik, hogy mennyi kiégett ember szeret itt kötözködni. Ha te erre izgulsz, egészségedre.

Ami pedig a többit illeti, NEM álmodozom. Eddig eszem ágában se volt gyereket vállalni, csak a párom miatt gondolom másképp, hogy TALÁN bevállalnék miatta, HA vele maradnék hosszabb távon is. És NEM, nem vagyok szerelmes belé, még a "csupán tetszik" fázisban vagyok, szóval rózsaszín köd sincs.

Ki mondta, hogy büszke vagyok arra, mennyi csajjal volt előttem? 25 éves, nem 15, nyilván nem én vagyok neki az első... Az exeit csak azért hoztam fel, mert ha már van tapasztalata a nőkkel, nem fog ő sem hiú ábrándokat kergetni és ezt ő is tisztázta: akarNA tőlem gyereket, HA még pár évig vele maradok.

Egy ártatlan kérdés értelmezéséhez szerintem nem kell diploma.

2018. nov. 29. 22:29
 18/22 anonim ***** válasza:
Anyám borogass
2018. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A párom 20 éves volt én 21

Mi hamar összeköltöztünk a távolság miatt mert messze laktunk egymástól.

De mi csak 8 évre rá akartunk gyereket.

Volt időnk összeszokni,összerázódni.

Egy kapcsolat nem olyan egyszerű.Sok kompromisszum kell.Ja és normális komunikáció amit sok kapcsolatban nem működik.

Ez szerintem csak fellángolás .Nincs semmi alapja.Várjatok még vele.Te még nem is igazán akarsz gyereket.Hova sietsz??Vagy ez most az új divat?Nem értem komolyan?

Az se biztos még együtt maradtok.Vagy igen vagy nem.1 hónap túl kevés idő.

Előbb költözzetek össze és látjátok működik e egyáltalán.Vagy csak ismerjétek meg egymást mert egyáltalán nem ismeritek szerintem annyira,hogy ilyen komolyan döntést hozzatok.

Mi már 15 éve vagyunk együtt.Sok mindenen mentünk át.Sok rossz volt(Nem a kapcsolatunkba hanem pont a gyerek miatt)De pont e miatt jobban összetartunk és szeretjük és tiszteljük egymást.

Gondold át mit is szeretnél ,mit vársz ettől a kapcsolattól.

2018. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"TALÁN bevállalnék miatta, HA vele maradnék hosszabb távon is. És NEM, nem vagyok szerelmes belé, még a "csupán tetszik" fázisban vagyok, szóval rózsaszín köd sincs"


Jesszusom! Te nagyon buta vagy, mostmár látszik igazán.

2018. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!