Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos nem tudtam leszokni a...

Sajnos nem tudtam leszokni a dohanyzasrol . Jelenleg 25 hkm vagyok rengeteg stressz fajdalom ert eddig! Gyulolom is magam miatta. Eddigi UH-k alapjan minden oke sot 2 hettel nagyobb is! Szepen fejlodik! Keso mar lerakni a cigit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 17:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Sose késő lerakni!

Nézd!Ide nem fognak neked dohányzó kismamák írni, látod te is mit kapsz!

Szólj az orvosodnak, vagy a háziorvosnak, kérj segítséget.

Próbáld meg a nikotinmentes ecigit, vagy csökkentsd le a mennyiséget minimálisra.

Tényleg lutri, hogy lesz e a babának baja.De ha bármi baja lesz, még ha nem is a cigitől, sosem fogsz megbírkózni a lelkiismeretfurdalással.

Próbálkozz és ne szégyellj segítséget kérni.

A halálesetek, a tragédiák sosem jönnek jókor...tudom, hogy terhesen még nehezebb megbírkózni ezzel.Ezzel kapcsolatban is kérhetsz orvosi segítséget.Talán ha leked helyrejön, a leszokással is könnyebben megbírkózol.

2018. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Böbe1990 ***** válasza:
9%
Kedves kérdező.Ne törődj a sok rosszindulatú hozzászólással.Én is cigizem,most 16hetes kismama vagyok.Harmadik babám várom.Az előző kettővel is cigiztem és szép,egészséges gyerekeim vannak.Nem törvény,hogy beteg legyen azért mert cigizel.Kitartás neked!
2018. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jézusom, gratulálok utolsó...

Ilyen önző némbereket, hihetetlen, fontosabb a függőségük, mint a saját gyerekük egészsége...

2018. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért ha asztmás lett, lehet menni kérni az emelt családit...szép szülő leszel te is.
2018. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az elso vetelesem volt es muteni kellett, tudod hany dohanyzo 30+ hetes kismamat lattam a korhazban?!

Na az az igazi fajdalom...


...es akkor most olvasom ezt a kerdest, mikor ugy nez ki a masodszorra is elvetelek...


Na?! Szerinted??

...szerinted le tudnam rakni a cigit a babamert??


Onzo vagy es gyenge, nem erdemled meg gyermeked...


(10evet szivtam azt a sz@rt es le tudtam rakni)

2018. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!